Київський інститут банківської справи розпочав новий навчальний рік, відкривши свої двері наступному поколінню студентів. Заклад, в якому, вже так повелося, не тільки опановують знання та набувають практичний досвід банківського працівника, а й навчаються бути успішними.
Цього навчального року в інституті започаткували новий для українських вузів авторський курс ректора Василя Фурмана "Правила побудови успішної кар'єри".
—?Хочемо допомогти кожному студенту поставити мету й навчити її досягати, — каже Василь Фурман. — Як робити кар'єру не вчать у жодному вузі. А для успіху мало освіти. Треба вміти себе подати, організувати, отримати зв'язки й використати їх.
Найкращий ефект — від зустрічей з успішними людьми. Практикуємо це щороку. Студентам розказують свої історії й дають поради урядовці, керівники провідних банків, фінансових компаній, губернатори. В живому спілкуванні одразу придивляються до наших слухачів, підбираючи собі нових співробітників, а студенти знайомляться з майбутніми роботодавцями. Плануємо провести низку зустрічей із президентами України минулих років.
Незвична для інших вузів країни і система навчання в Інституті банківської справи. Вона побудована так, що всі студенти, після отримання та закріплення теоретичних знань, стажуються в банку.
Незабаром Київський інститут банківської справи святкуватиме своє повноліття. За 16 років ми підготували понад тисячу спеціалістів із фінансів і кредиту та обліку й аудиту. Серед викладачів 82 відсотки — доктори й кандидати наук. Профільні дисципліни читають керівники підрозділів банків, директори страхових компаній. Найстаранніших студентів вони запрошують до себе на практику, пропонують роботу. Окрім спеціальних дисциплін, студенти здобувають знання з культурознавства, ділової етики, протоколу, історії, соціології, політології.
Завдяки ґрунтовним теоретичним знанням та безцінному практичному досвіду, настановам і порадам особистостей, що досягли значних успіхів у кар'єрі та житті, випускники інституту стають фінансовими директорами підприємств, очолюють виробництва, страхові й фінансові компанії, аудиторські фірми.
80 відсотків генеральних директорів і топ-менеджерів великих компаній народилися в простих сім'ях у селах і райцентрах.
Охочі поповнити лави наших студентів, заходьте на наш сайт www.kibs.kiev.ua
телефонуйте: 0(44) 453 86 20, 453 86 22.
Ліцензія Міносвіти і науки України АД №041444 від 13.07?2012 р.
Комментарии
2