Ексклюзивы
четверг, 23 октября 2008 19:49

Студент на євроремонтах заробляє тисячу гривень щомісяця

Cтудент Полтавської державної аграрної академії 20-річний Максим Чобітько понад три роки робить євроремонти та працює на будівництві. За місяць заробляє майже тисячу гривень.

— Три роки тому я поїхав у Москву помагати татові робити ремонт якомусь крутому бізнесменові, — розповідає Максим. — Тепер уже сам цьому навчився.

Працює Чобітько лише у вихідні. Замовлення приймає батько й передає їх синові.

— Робимо все — від стелі до підлоги, — каже. — Ось, наприклад, на минулі вихідні робили пластиком ванну та кухню. Кухня їм обійшлася майже в 700 гривень, а ванна — в 500.

Щоб обкласти 1 кв. м стін пластиком, доведеться викласти 20–30 грн, стелі — 50–70 грн, а за її фігурне оформлення — до 100 грн. Максим працює з бригадою.

— Коли отримую замовлення, збираю певну кількість робітників у залежності від фронту роботи. Плачу їм 60–70 гривень у день, — продовжує Чобітько.

Крім євроремонтів, Максим вкриває дах шифером.

— Покласти одну шиферину коштує 20 гривень, — веде далі. — В день у залежності від кількості робіт отримую 100–120 гривень.

Сейчас вы читаете новость «Студент на євроремонтах заробляє тисячу гривень щомісяця». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Голосов: 1222
Голосование Сколько времени Алексей Михайличенко продержится на посту главного тренера киевского "Динамо"?
  • 1) до зимы
  • 2) до лета
  • 3) два года
  • 4) полностью отработает трёхлетний контракт
Просмотреть
Погода