Ексклюзивы
вторник, 21 октября 2008 17:13

Шахрайка заходила у квартири зі старими вікнами

Шахрайка заходила у квартири зі старими вікнами

У Кременчуці минулого тижня затримали 36-річну циганку Наталію, яка представлялася працівником соцзахисту і видурювала у пенсіонерів гроші.

— Зі знайомою циганкою в одному з барів жінка пила пиво. Почала хуліганити, — розказує прес-офіцер Кременчуцького міського управління внутрішніх справ Анна Волювач. — Її забрали у райвідділ. І там з"ясували, що Наталю розшукують за шахрайство.

Циганка дурила людей в Луганській і Полтавській областях. У Кременчуці відомі два випадки шахрайства.

— Жінка видивлялася квартири зі старими віконними рамами, вхідними дверима, — веде Волювач. — Представлялася працівником соцзахисту. При цьому ніякого посвідчення не показувала. Казала, що тепер в Україні старі гривні міняють на нові. Треба показати всі гроші, які є. Вона перепише їхні номери і номер паспорта.

Циганка записувала дані в зошит. Купюри складала у конверт. Потім заговорювала людей або просила принести попити і замінювала конверти.

— У ньому старенькі знаходили чисті папірці, — говорить прес-офіцер. — В одного пенсіонера Кременчука видурила таким чином майже шість тисяч гривень. Циганка пояснила, що має трьох дітей і таким чином заробляє на життя. Найбільше дивує, що люди, незважаючи на повідомлення в газетах, по телебаченню, впускають сторонніх людей і довіряють їм гроші.

У цьому році в Кременчуці за шахрайство затримали трьох циганок.

Якщо ви чи ваші знайомі стали жертвами шахрайства, але не сповістили про злочин, звертайтеся за телефонами: 8 (0532) 2 53 31, 2 30 02 або за адресою: м. Кременчук, вул. 29-го Вересня, 6.

Сейчас вы читаете новость «Шахрайка заходила у квартири зі старими вікнами». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Голосов: 330
Голосование 31 октября, Усик - Чисора. Как закончится бой?
  • 1) победой Усика по очкам
  • 2) победой Усика нокаутом
  • 3) победой Чисоры по очкам
  • 4) победой Чисоры нокаутом
  • 5) ничьей
Просмотреть