Ексклюзиви
Четвер, 22 вересня 2011 19:15

Тігіпко буде розвивати ІТ-сферу в Україні

Тігіпко буде розвивати ІТ-сферу в Україні

Найближчим часом законопроекти щодо розвитку ІТ будуть внесені до парламенту.

Про це сказав віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко під час наради у Прем'єр-міністра з представниками ІТ-компаній та ректорами навчальних закладів, які готують фахівців у галузі високих технологій.

Тігіпко очолює робочу групу з підготовки законодавства, яке покликане створити сприятливі умови для розвитку в Україні галузі високих технологій.

"ІТ-сфера забезпечує високооплачувані робочі місця, насамперед, для молодих людей. Тому нам вкрай важливо підтримати цю галузь", – підкреслив Тігіпко.

Нагадаємо, ініціатива щодо покращення умов для ІТ-сфери була підтримана Прем'єр-міністром Миколою Азаровим та представниками бізнесу, а на засіданні Кабінету Міністрів 21 вересня зокрема, було ухвалено розпорядження уряду "Про затвердження плану заходів щодо визначення пріоритетних напрямів розвитку освіти у сфері інформаційних технологій на період до 2013 року".

Зараз ви читаєте новину «Тігіпко буде розвивати ІТ-сферу в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5922
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути