Ексклюзиви
Середа, 04 червня 2008 16:40

Влад Яма танцював хіп-хоп зі школярками

Автор: фото: Євген КОЛЕСНИК
  Танцюрист Влад Яма цілий день навчав хіп-хопу учениць херсонської школи №55
Танцюрист Влад Яма цілий день навчав хіп-хопу учениць херсонської школи №55

Танцівник Влад Яма, 25 років, провів майстер-клас із переможницями акції "Діджус Фан-2008" — сімома 13-річними дівчатами із херсонської школи N55. Вони танцями підтримують свою футбольну команду.

У танцювальній залі "Біг Денс" у Києві.

Яма стоїть у чорних спортивних штанах і кросівках. Склав руки на грудях.

— Тренуємося вже п"ять годин, дівчата не втомилися, — каже. — Вони швидко вчаться й дуже слухняні. Ведуть себе, як солдатики. Трохи мене бояться. Це добре, бо мене дратує, коли учні недисципліновані. Я строгий учитель.

Школярки в чорних трико, волосся зібране в гульки. Стають у коло посередині зали. Показують танець хіп-хоп, якого навчилися в Ями. Влад дивиться на них у велике дзеркало на всю стіну.

— Три, чотири, п"ять, шість, — рахує російською. Дівчата розбігаються у два ряди. — Трам-пам па-пам, — плескає в долоні такти наступних рухів.

Учениці синхронно підстрибують вгору. За кілька секунд збиваються. Яма закриває обличчя руками.

— Деякі рухи їм ще зарано, — сміється. — Показую, з яким настроєм треба робити рух стегнами, а вони дивляться здивованими очима.

Дівчата запитують у свого тренера, 31-річної Ірини Сафонової, чи можна випити води.

— Небагато, — попереджає Сафонова.

Жінка каже, що важко підібрати дівчат однакового віку, які гарно рухалися б.

— До фіналу конкурсу груп підтримки футбольних команд готувалися по 6 годин на день. Спочатку стали першими в Херсоні. Потім в Одесі увійшли до четвірки кращих в України. У Києві показали артистичний танець "Джамп". Він побудований на стрибках і трюках з елементами хіп-хопу.

Яма оголошує п"ятихвилинну перерву. Дівчата поправляють трико.

— У нас був невеликий шок, коли побачили Влада вживу, — каже Анастасія, найсміливіша дівчина з колективу. — Він нам дуже подобається, вдома маємо його плакати. Спочатку соромилися, скуто танцювали, потім розслабилися.

Зараз ви читаєте новину «Влад Яма танцював хіп-хоп зі школярками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода