Ексклюзивы
суббота, 20 июля 2019 15:55
Анна Усік
Анна Усік
Анна Усік

Працьовитий сусід

З Олегом ми жили на одній вулиці. Школу він покинув після дев'ятого класу. З профтех­училища вигнали за рік. Їздив із батьком на шабашки до Москви, потім із матір'ю – робити ремонти в Польщі.

Згодом відкрив фірму з євроремонтів. Сам руками працював рідко – наймав людей. Багатьох кинув на гроші. Від обіцяної суми платив майстрам половину. Одні за це вивезли вночі до лісу та прикували наручниками до дерева. Так просидів дві доби, доки його крики не почули грибники.

Коли з ремонтами зав'язав, його телефони з'явилися на парканах кладовищ. Створив підприємство з виготовлення пам'ятників. Занизив ціни, перед проводами набрав замовлень. Виконати не встигав, тому змушував людей ставити надгробки вночі. На одному цвинтарі ті переплутали небіжчиків. На могилі полковника поставили жіночий пам'ятник із білого мармуру, що призначався для піаністки. Син покійного, атовець, просив переставити.

– Після празників виправимо, – сказав Олег і нарвався на кулак. Втратив два передні зуби.

Коли прийняли закон про розмитнення євроблях, подався у брокери. Зібрав зі знайомих по 300 доларів. Обіцяв: "Растаможу за тиждень", а зник на півроку.

На вихідні їду до батьків. На трасі бачу рекламний щит із кандидатом у народні депутати. "Працьовитий і чесний. Своїх не кину", – обіцяє Олег – із новими зубами

Сейчас вы читаете новость «Працьовитий сусід». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

1

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Анна Усік
Врятувати Уляну 2 Просмотров: 1089
Зустріч випускників Просмотров: 774
Паша-прикордонник Просмотров: 1674
Слівце Просмотров: 873
Лекції про секс Просмотров: 1449
Голосов: 5039
Голосование Почему президент Зеленский согласился на "формулу Штайнмайера"?
  • Хочет быстрых побед для себя и не понимает последствий для страны
  • Делает это из-за давления европейских партнеров
  • Поддался России
  • Это измена и нет, нечего обсуждать
  • Еще не все пропало, ситуацию можно исправить
  • Ваш вариант в комментариях
Просмотреть
Погода