Ексклюзиви
Пʼятниця, 11 січня 2008 17:00

Законопроекти президента ще не надійшли в парламент

Фракції блоку "Наша Україна — Народна самооборона" відмовляються від канікул, як вимагає президент Віктор Ющенко. Про це заявив лідер В"ячеслав Кириленко.

Парламент має ухвалити пакет невідкладних законопроектів президента. Кілька днів тому глава держави запропонував депутатам відкрити наступну сесію не в перший вівторок лютого, а 22 січня. Віктор Ющенко назвав кількатижневий відпочинок нещодавно сформованої Верховної Ради "недоцільним та аморальним" з огляду на ситуацію, що склалася в державі.

— Депутати в комітетах ще не отримали від президента ніяких законопроектів — каже "нашоукраїнець" Тарас Стецьків, 43 роки. — Швидше за все, вони надійдуть у вівторок. Якщо цього дня Верховна Рада проголосує, щоб не тиждень працювати, а два, то це можна підтримати.

"Нашоукраїнець" говорить, що інакше буде порушено регламент.

— Оголосити сесію без канікул і не працювати — це неправильно. Відмовляйся не відмовляйся від канікул, а є закон. Різниця між сесіями має бути не менш ніж 10 днів, — пояснює Стецьків. — Якщо депутати мають намір працювати і є достатня кількість законопроектів, опрацьованих у комітетах, то сесію можна продовжити до 25 січня.

Раніше ініціативу Віктора Ющенка продовжити роботу поточної сесії підтримала фракція БЮТ.

Зараз ви читаєте новину «Законопроекти президента ще не надійшли в парламент». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі