Ексклюзиви
Вівторок, 16 травня 2006 14:04
Віра Перцова
Віра Перцова
Віра Перцова

Римський бог

 

Із кумом ми бачимося рідко. Частіше не хочеться, а собі кажемо, що зайняті на роботі. Та коли вже зустрічаємося, то розповідаємо одне одному все.

У кума — вродлива дружина, росте син. Але, як і всім чоловікам, йому чогось не вистачає. Каже, що свого місця в житті ще не знайшов. Я здогадуюся:

— Це має бути улюблена справа.

— У тому-то й діло, що її нема, — кум опускає очі й сідає поруч.

Його син, який вже ходить у садочок, втручається:

— У нас все хотят быть солдатами.

Непомітно настає вечір, і мені вже час додому. Кум каже дружині:

— Я проведу Віру.

На вулиці він розповідає про італійських бізнесменів. У Києві кум для них і перекладач, і сутенер. Згадує сеньйора Маріо:

— Ми зайшли з ним у "Мандарин-Плазу". Ти ж знаєш, які там продавщиці. Кожна дивиться наче крізь тебе, бо всі вони — коханки багатих. А побачили Маріо — завмерли: він двометровий, у пальті, з шарфом. У профіль — римський бог! У кожної з тих дівчат на обличчі майнула емоція. Я її прочитав: "Готова віддатися тобі тут, при всіх. Я тобі ще й заплачу!".

Готова віддатися тут, при всіх, ще й заплачу

Кум тоді запитав у Маріо:

— Синьор женат?

Італієць відповів, що розлучився, бо не зійшлися з дружиною характерами. Пізніше хтось розказав куму, що дружина зраджувала Маріо з його другом, поки той ходив на тренування.

Під"їхала маршрутка, і ми з кумом попрощалися. А за хвилину він мене набирає по-мобільному:

— Так до чого я веду, Вєра. Цей італієць, Маріо, звик, що всі на нього звертають увагу. Він не помічає і не цінує це. На мене дівчата так ніколи не дивилися і не будуть. Навіть коли я стану багатим. Бо цього за гроші не купиш.

Кум не вважає за велику проблему те, що Маріо зраджувала дружина. Адже італієць — гарний, і в нього самого може бути багато жінок.

Зараз ви читаєте новину «Римський бог». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода