Ексклюзиви
Четвер, 20 листопада 2008 16:17

Віра Сердюк ставить автографи на квитки пасажирам

Автор: фото: Наталя ЧУБЕНКО
  Провідниця Віра Сердюк проводжає пасажирів першого вагона поїзда Львів– Кривий Ріг на залізничному пероні
Провідниця Віра Сердюк проводжає пасажирів першого вагона поїзда Львів– Кривий Ріг на залізничному пероні

"Так, мущину пускаємо першим. Дівчата, шо за товпа тут?" — провідниця першого вагона відсуває натовп на пероні залізничного вокзалу у Кривому Розі.

— Подивися, у провідниці майже таке ж прізвище, як у нашого Олега. Одна буква тільки не сходиться, — смикає за рукав сестра.

— Ага, у нього ще одна "е" у середині, — веду очима по бейджику на грудях.

54-річна Віра Сердюк знімає з вагона бляху "Львів–Кривий Ріг" і запрошує у перше купе порожнього вагона.

— А мені весело з мого прізвища, — сідає на диван. — Люблю, коли на мене обращають вніманіє, фотографують. Білети пасажирам підписую, чесне слово! Уже привикла, як хтось на пероні кричить: "Ми сьогодні з Сердючкой їхали!" Часто кажуть: "Оце, навєрно, Данилко точно образ з вас узяв!"

— Не ображаєтеся на це?

— Та ти шо, сонечко, мені нравиться! Яка ж тут обіда?! Я і є Вєра Сердюк. Куди від цього дінешся? Я коли Данилка вперше по телевізору побачила, то думала, шо це я на екрані сама виступаю. Я ж люблю з людьми шутить, ніколи не конфліктую. Всю жизнь на юморі прожила. А шо рабить? Люди різні бувають, із ними нада находить общій язик. Як тільки є ситуація у вагоні конфліктна — бистренько її раз-раз влажую. Із пасажирами токо так і нада. Як токо знайшов із ним общий язик — все. У вагоні ж  то того нема, то те поломане… Так шо токо юмор спасає, токо юмор! На всіх кажу: "сонечки", "зайчики". А шо рабить?!

Начальник хвалився, що в поїзді є Сердючка настояща

Дівоче прізвище Віри Павлівни — Кудрик. Батьки Марія Федорівна та Степан Іванович були родом зі Львівщини, працювали на деревообробному заводі. Віра народилася у Кривому Розі.

— Мені дуже нравилось їздить на поїзді, ото і вибрала таку професію. Закінчила після школи курси проводніков і оце робила. Потом трошки розщиталась — 10 год з дочкою Світланою вдома сиділа, а з 1993-го працюю проводніком. Їздила на Москву, на Київ. Зараз їздю на Львів уже з рік. В мене оце їхав пасажир на четвьортом вагонє, у начальника. То він прийшов на мене дивиться: "Начальник хвалився, що в поїзді є Сердючка настояща!" Прізвище Сердюк мені другий чоловік дав Анатолій Іванович. Жили з ним з 1983 року, а побралися аж у 1998-му. Він помер 28 травня цього року, — зітхає.

— Ніколи не бачилися з Данилком?

— Ніколи, сонечко, а хотілось би, шоб знав, шо я дєйствітєльно його прообраз.

У вагон вбігає техпрацівник залізничної станції — потяг відганяють у депо.

— Щас, щас, сонечко! — спиняє  його Віра Степанівна. — Тут сйомки ідуть. Фотографіруйте уже!

Зараз ви читаєте новину «Віра Сердюк ставить автографи на квитки пасажирам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 903
Голосування Чому "Динамо" вилетіло з Ліги чемпіонів?
  • 1) слабкий тренер
  • 2) Суркіси - вчорашній день футболу
  • 3) нефарт
Переглянути
Погода