Четвер, 29 січня 2009 17:24

"Не здавайте нічого в ломбард"

"Те, що зараз робиться на валютному ринку, шокує, і люди хочуть почути поради. Їх можуть дати бізнесмени, — пише в листі Віктор Федоров, засновник промислової групи "Арсенал" з Вінниці. Група виробляє черепицю. — Своїм співробітникам роздав ці поради, хочу поділитися з вами.

* Учитися треба в наших батьків, які поверталися до землі. Це справжня цінність, яка може нагодувати, коли ви втратили роботу або вам знизили зарплату.

* Не купляйте нові авто, золото у виробах, акції компаній, телевізори й побутову техніку. Краще придбайте гарний фільтр для очищення води.

* Не купуйте за будь-якою ціною долари та євро, ніхто не знає їхнього майбутнього.

* Гроші можна витратити на ремонт будинку або квартири — утеплити стіни, замінити вікна, замінити покрівлю. Це знизить витрати на опалення.

* Оплатіть навчання дітей в інституті наперед.

* Ідіть на курси іноземних мов.

* Звільніться з роботи, на якій вам знизили зарплату, і присвятіть цей час дітям. Це важливіше, ніж копійки, що платять.

* Не вірте банкам, які запрошують розмістити гроші на депозит під значні відсотки. Що вищий відсоток, то ненадійніший банк.

* Не давайте нікому в борг, як би не просили і які б відсотки не пропонували.

* Не здавайте нічого в ломбард, усе, що здасте — загублене для вас назавжди.

* Якщо заборгували гроші, йдіть до вашого кредитора й вирішіть, коли зможете їх віддати.

* Беріть на себе тільки реальні зобов"язання, не дозволяйте під почуттям провини пообіцяти виплатити відсотки. Нічого не підписуйте, не давайте розписок.

* Відпочивайте, багато читайте, з"являться нові думки, відкриються нові перспективи. Кризи приходять і відходять. Ми за 20 років пережили розпад держави, дві зміни грошей, кризу 1998-го і цю переживемо й чогось навчимося".

Зараз ви читаєте новину «"Не здавайте нічого в ломбард"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода