Ексклюзиви
Понеділок, 17 вересня 2007 17:18

Конфіскували квартиру трамвайного "зайця"

Естонський суддя постановив конфіскувати і виставити на продаж квартиру та майно 31-річного Ніколая, жителя столиці країни Таллінна. Йому 26 разів виписували штрафні квитанції за проїзд без квитка в міських трамваях та автобусах.

— Із 2005 року Ніколай жодного разу не сплатив штраф, — повідомила Крісті Вахтра, заступник виконавчого директора компанії "Юністінусед", яка перевіряє квитки в громадському транспорті. — Він заборгував 16,1 тисячі крон (7,22 тис. грн).

Естонським контролерам заборонено приймати оплату готівкою. "Зайців" висаджують із трамваїв, відвозять до бюро, де складають протокол. Порушник має сплатити штраф 620 крон (277,3 грн) у банку. Талон на одну поїздку коштує 10 крон (4,5 грн). Його треба компостувати.

Найбільше штрафів — 29 — естонські контролери виписали 21-річному талліннцеві Арлісу. Однак той оплатив усі квитанції. Усього завдяки штрафам столична скарбниця збагатилася на 2,1 млн крон (939,4 тис. грн).

Зараз ви читаєте новину «Конфіскували квартиру трамвайного "зайця"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода