Одним із найбільших центрів гарантійного й післягарантійного обслуговування побутової техніки в Західній Україні є компанія "Маркет-Львів". Фахівці фірми співпрацюють із світовими велетами "Джівісі", "Айва", "Панасонік", "Філіпс", "Соні", "Томпсон", "Самсунг". "Маркет-Львів" на Стороженка, 12 — одне з небагатьох місць у Львові, де професійно лагодять CD-плеєри.
— До наших майстрів привозять багато апаратури. Ми маємо ліцензії на гарантійне обслуговування більш як десяти фірм. Часто ремонтуємо і плеєри, — розповідає приймальник радіоапаратури "Маркет-Львів" 45-річнийФедір Затичко. — Плеєр лагодити нескладно, там лише одна плата. Часом відпускаємо клієнта за кілька хвилин. А якщо треба замовляти запчастини з країн-виробників, то доводиться чекати всі 14 днів, які виділені законодавством.
Нерідко поломки є "смертельними" для плеєрів і полагодити їх не можна. Затичко каже, що таке трапляється від сильного удару об землю:
— Буває, кине плеєр, а потім запевняє, що такого не було. Намагається обміняти його за гарантією. Але наші майстри мають таку практику, що обдурити їх нереально, — запевняє пан Федір.













Коментарі
1