среда, 10 октября 2012 18:44

ДВІСТІ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ОСОБЛИВО НЕ ЗБІЛЬШАТЬ СТАТКИ ЦЬОГО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

 

Президент Віктор Янукович присудив державну премію 200 тисяч гривень у галузі освіти нардепу-"регіоналу", ректору Одеської юридичної академії Сергію Ківалову – за цикл робіт "Комплекс наукових досліджень проблем судово-правової реформи в Україні в 2001–2011 роках". Також премію отримав член парламентської фракції Народної партії Станіслав Довгий – за цикл робіт "Всеукраїнський освітній інтернет-портал "Острів знань"

– Є такий вид корупції, як фаворитизм, коли по різних питаннях співпрацюють з тими самими людьми, бо це зручно. Це – корупція в широкому сенсі, а не в юридичному. Для президента чи прем'єра комфортніше мати справу з Ківаловим, бо вони його часто бачать. Хоча ДВІСТІ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ОСОБЛИВО НЕ ЗБІЛЬШАТЬ СТАТКИ ЦЬОГО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА, бо вони й так великі. І почесні звання Ківалов уже має. А для багатьох науковців такі суми могли би бути рятівними.

Керівники закритих систем спілкуються тільки з тими, з ким комфортно, або на кого мають компромат. Ніхто чужий попасти в систему не може. Бо керівники не готові слухати критику на свою адресу.

Звичайно, треба було влаштувати нормальне змагання, а не роздавати нагороди своїм, далеко не бідним людям. Упевнений, всі дізналися про конкурс в останню хвилину, коли подати заявку вже було пізно. Нещодавно влада міста Бровари Київської області роздала три гранти на навчання у США. Про них дивним чином чули тільки родичі працівників мерії. Більше ніхто. Тобто, ПРОБЛЕМА ІСНУЄ НА ВСІХ РІВНЯХ.

На Заході що б ти не вкрав або кого б не обдурив, найімовірніше, будеш за це покараний. Тому людям просто невигідно порушувати закон. Окрім того, там звичним явищем є конкурс. Часто так обирають навіть сантехніка чи постачальника води. Зрозуміло, що в будь-якій демократичній країні грошові премії від держави не можуть віддати першому-ліпшому чиновнику.

НАГОРОДА – ЦЕ НЕ ТАК ГРОШІ, ЯК "ДОСТУП ДО ГОЛОВНОГО ТІЛА". Наприклад, Герої Радянського Союзу завжди мали більше можливостей потрапити в кабінети високопосадовців, ніж прості роботяги із заводу. Це характерно для постколоніальних країн, де довгий час правив король або імператор. А коли його скидають, з'являються маленькі царьки, які прагнуть наслідувати імператора

Сейчас вы читаете новость «ДВІСТІ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ОСОБЛИВО НЕ ЗБІЛЬШАТЬ СТАТКИ ЦЬОГО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосов: 1
Голосование Как вы обустраиваете быт в условиях отключения электроэнергии
  • Приобрели дополнительное оборудование для жилья для энергонезависимости
  • Подбираем оборудование и готовимся к покупке
  • Нет средств на такое, эти приборы слишком дорогие
  • Есть фонари и павербанки для зарядки гаджетов, нас это устраивает
  • Уверены, что неудобства временные и вскоре правительство решит проблему нехватки электроэнергии.
  • Наше жилище со светом, потому что мы на одной линии с объектом критической инфраструктуры
  • Ваш вариант
Просмотреть