Ексклюзивы
суббота, 19 апреля 2014 09:10
Ольга Швед
Ольга Швед
Ольга Швед

Хороша репутація

– Якщо сьогодні записуєтеся в чергу – то під номером 72, а на завтра можна і 25-ю пройти, – каже жінка з блокнотом. О восьмій ранку біля будівлі управління Львівського бюро технічної інвентаризації черга з півсотні людей. Я приїхала за годину до відкриття.

Щоб оформити технічний паспорт на куплену квартиру, відпросилася з роботи до обіду. Планувала все зробити за день. Документи приймали тільки в одному кабінеті, на одного відвідувача виділяли 15‑20 хвилин. До обіду туди потрапили 13 чоловік. Інколи працівники виходили й викликали за прізвищами "своїх".

Наступного дня до обіду я також не встигала. Літній чоловік із купою паперів, розмахуючи посвідченням ветерана війни, пробув у кабінеті понад годину. Роздратована, телефоную по пораду до знайомої, яка недавно придбала помешкання.

– Треба було одразу запитати, – каже. – Дам номер такого собі Петровича, він може це все вирішити за винагороду. Надійний, рекомендую.

Домовляюся з Петровичем, за півгодини той підходить – низький сивий чоловік. Передивляється папери й перепитує, хто його рекомендував.

– Можу за тиждень зробити. Підвал у техпаспорт домалювати? – питає.

Домовляємося, що за тиждень він подзвонить.

І справді, у восьмій ранку через сім днів будить мене дзвінком.

– Я під вашим будинком, – каже. – Виходьте по документи.

Накидаю куртку, вибігаю на вулицю. Петрович виходить з авто, передає готові документи.

– Усе швидко і з доставкою, добре працюєте, – простягаю 500-гривневу купюру.

– У мене хороша репутація, – чоловік сідає в машину.

Наступного дня співробітниця питає, як швидко оформити документи на перепланування квартири. Шукаю в телефонній книзі номер Петровича. Попереджаю – тиждень треба почекати. Але хороша репутація не підведе.

Сейчас вы читаете новость «Хороша репутація». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

3

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Погода