среда, 16 мая 2012 17:09

6-річного учня через "сексуальні домагання " відсторонили від занять

 

Керівництво початкової школи в місті Аврора штату Колорадо в США на три дні відсторонило від занять 6-річного учня через "сексуальні домагання". Хлопець заспівав однокласниці пісню, яку почув недавно. Не встиг до кінця вимовити слова "I'm sexy and I know it" - "Я сексуальний, і знаю про це", як його відправили додому.

Ми запитали читачів: як до вас залицялися у школі?

У класі з мене постійно насміхався один хлопець. Співав дурні пісеньки, вставляв у них моє ім'я, перекривлював як я говорю, ставив підніжки, коли виходила до дошки. Якось сказала класному керівнику, що хочу перейти в паралельний клас. Того ж дня Максим підійшов до мене після уроків і сказав, що дуже подобаюся йому і він не хоче, щоб я йшла.

Марія ТКАЧЕНКО, 22 роки, рекламіст, Харків

До 5 класу Ірина робила мені подарунки на 23 лютого, а 8 березня  - мав я їй. Якось вона трохи запізнилася й мені принесла дарунок інша однокласниця. Вона вчинила скандал, смикала конкурентку за волосся, била її книжкою по голові. Казала: "Це мій Юра, а ти шукай собі іншого". Тоді мені подарувала нову бритву. Пізніше дізнався, що поцупила її у старшого брата.

Юрій ШАМЕНКОВ, 37 років, рієлтор, Київ

Найприємніші залицяння були в 6-8 класах. Хлопці пригощали булочками, підкидали у портфель вітальні листівки, передавали на уроці маленькі записочки.

Марія ЮРЧАК, 20 років, студентка, Тернопіль

Із 5 по 7 класи ховали портфель, пенал, смикали за волосся. А в старших класах намагалися сісти за одну парту, або десь поруч, щоб проводити разом більше часу.

Вікторія ТЕРЕЩУК, 31 рік, медсестра, Івано-Франківськ

У 5-6 класах хлопці бігали й били нас по сідницях. Причому тільки тих, хто подобався. А в 9 класі почали хапати за цицьки й усе робили, щоб ненароком обійняти чи притулитися.

Ольга РОСОХА, 27 років, стоматолог, Ужгород

Дівчина в 9 класі ткнула мене циркулем у спину на уроці креслення. Вона приїхала з Росії - батька перевели служити в наше місто. Я їй одразу сподобався. Крутилася біля мене, просила додому провести. А я уникав її, бо вона була повна.

Олександр МАРЧЕНКО, 29 років, програміст, Житомир

Хлопець із класу вмощувався на моїй парті й сидів на ній, як ворона на дереві. Потім просив чи то аркуш для малювання, чи шматок пирога. Коли я відрізала свої коси, то він був шокований. І з жахом кілька разів спитав мене, навіщо я це зробила. Волосся носила розпущене по пояс, підстриглася в 7 класі.

Олена ЛИСИНА, 37 років, бухгалтер, Львів

У мене був фанатичний залицяльник, який з другого по 8 клас вважав, що я - кохання всього його життя. Сидів зі мною за однією партою і як тільки нас хотіли розсадити, біг до класного керівника з істерикою. Тому всіх розсаджували, а нас - ні, бо знали, що буде дебош. Любив обписати двосторонній аркуш словами: "Наташа, я тебе люблю, люблю..." і так доки не скінчалися всі клітинки. У 8 класі я змінила школу, він продовжував мені писати. Востаннє написав у соціальній мережі, що обов'язково запросить на своє весілля.

Наталія КРАВЧЕНКО, 22 роки, дизайнер жіночого одягу, Одеса

Однокласник робив за мене контрольні й самостійні з математики. Спочатку завжди моє завдання виконає й передасть запискою, а вже потім своє. Підказував завжди, коли мене викликали до дошки.

Людмила ЧЕРНИШЕВИЧ, 32 роки, менеджер із продажів, Дніпропетровськ

Сейчас вы читаете новость «6-річного учня через "сексуальні домагання " відсторонили від занять». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

2

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Голосов: 66
Голосование Дело Медведчука - это:
  • Попытка Зеленского нарастить рейтинг. Медведчука не посадят
  • Начало борьбы с олигархами
  • Пиар с одновременным ударом по Порошенко
  • Перераспределение рынка и потоков
  • Влияние американцев
  • Мне всё равно
Просмотреть