Ексклюзиви
Середа, 23 липня 2008 17:52

Мельниченко пригрозив не пустити Україну в НАТО

Учора екс-майор Микола Мельниченко, 41 рік, провів прес-конференцію "Чому Америка покриває Пукача і Кучму?". Прийшли з десяток журналістів.

Майор виходить до преси із 15 хвилинним запізненням.

— Я навмисно вибрав гучну назву прес-конференції для того, щоб ви прийшли, — каже Мельниченко.

Розповідає, що на початку липня зустрілися представники Генеральної прокуратури і посольства США. Після цього з"явилася заява американського уряду, що він не проводитиме  експертизу записуючих пристроїв та плівок. Каже, що раніше американці обіцяли це зробити.

— Я не хочу вірити в те, що моїм президентом Ющенком керує уряд США, а йому надає недостовірну інформацію американський посол в Україні Вільям Тейлор після досить частих зустрічей із Кучмою. Не хочу вірити, що зараз де-факто Україною керує Кучма, — говорить він. — Якщо американське ФБР не буде виконувати дані раніше обіцянки, я зроблю все для того, щоб Україна не вступила в НАТО.

Мельниченко також заявляє, що американські спецслужби знають про місцеперебування Олексія Пукача — колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки МВС. Він є одним із основних фігурантів у справі про вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе.

Зараз ви читаєте новину «Мельниченко пригрозив не пустити Україну в НАТО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода