Ексклюзиви
Вівторок, 31 липня 2007 18:16

Донька Мірошниченка відпочила за 600 гривень

У пресі з"явилась інформація, що нардеп-"регіонал" Юрій Мірошниченко, 37 років, оздоровив свою доньку Віталіну в Міжнародному дитячому центрі "Артек" за бюджетною путівкою.

Нібито народний депутат за відпочинок своєї доньки заплатив всього 600 грн. Такі путівки передбачені для дітей-сиріт або для дітей із неблагополучних чи багатодітних сімей. У відкритий продаж через туристичних операторів вони не надходять. Їх розподіляють через Міністерство у справах сім"ї, молоді та спорту. Звичайні путівки в "Артек" коштують від 4 до 10 тис. грн.

Сам Мірошниченко говорить, що Віта — донька від першого шлюбу і придбанням путівки він не займався.

— Вона поїхала, як представник творчої молоді, — розповідає нардеп. — Здається, ансамбль якийсь танцювальний.

Додає, що учасники ансамблю оплачували путівку частково.

— З цього приводу я звертався у міністерство. Вони дали довідку, що Віта Мірошниченко ніякими пільгами не користувалася, — запевняє він.

Однак зазначає, що народний депутат такі путівки має право брати безкоштовно.

— Якби я хотів послати доньку, то в мене була можливість взагалі безкоштовно це зробити, — каже Мірошниченко. — Мало того, за моєю допомогою понад 120 дітей-сиріт і напівсиріт відпочивало цього року.

Але визнає, що покритикували його заслужено: мовляв, мав би більше цікавитися справами доньки.

— Якби я знав, що вона їде за такою путівкою, звичайно, цього б не допустив. Але це для мене буде урок, що я маю пильніше стежити, — каже нардеп.

Зараз ви читаєте новину «Донька Мірошниченка відпочила за 600 гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода