Ексклюзиви
Неділя, 15 липня 2007 18:30

Безсмертний не піде в народні депутати

Автор: фото: Андрій ШМАТОВ
  Роман Безсмертний заявив, що балотуватися в нардепи вп’яте було б з його боку нечесно
Роман Безсмертний заявив, що балотуватися в нардепи вп’яте було б з його боку нечесно

Минулого четверга відбулося закрите засідання політради блоку "Наша Україна". Планували обговорити, як формуватимуть передвиборні списки. Але найголовнішим виявилося питання заміни Романа Безсмертного, який подав у відставку з поста голови виконкому партії. Подейкували, що Безсмертний написав заяву через якийсь конфлікт.

За годину до початку засідання до "Київпроекту" на вулиці Богдана Хмельницького приїжджають "нашоукраїнці". Відповідати на запитання не хочуть.

— Ми все повідомимо після засідання, — каже 43-річна Ксенія Ляпіна. Швидко заходить до приміщення, куди три охоронці з помаранчевими емблемами "Нашої України" пропускають лише за списками.

Журналісти з вулиці спостерігають, як на другому поверсі "нашоукраїнці" підходять до вікон. Одні палять, інші розмовляють. Близько пів на третю всі заходять до зали засідань.

Одним із перших виходить 42-річний Петро Порошенко. Розповідає, що обговорювали питання заміни Безсмертного.

— Це рішення пройшло з другого разу, бо політрада не хотіла його відпускати, — розповідає він. — Усе вирішив виступ Безсмертного, який збирається сконцентруватися на роботі в Секретаріаті президента. Це була абсолютно щира позиція, і Роман усіх переконав.

Каже, що голова політради В"ячеслав Кириленко на цю посаду запропонував Олега Гуменюка, який очолює Тернопільську обласну організацію "Нашої України".

На запитання, чому він так швидко йде з засідання, сумнішає:

— У батька інсульт. Їду до лікарні.

Через годину до журналістів виходить 42-річний Роман Безсмертний.

— Давайте швидше все скажу й побіжу, — говорить він.

Розповідає, що його відставка не є політичним демаршем і не пов"язана з формуванням списків.

— Мені всього 42 роки, і в п"ятий раз балотуватися в народні депутати є нечесним по відношенню до моїх колег, — говорить Безсмертний. — Мені здається, що в моїй історії чотирьох балотувань достатньо. Я буду працювати в секретаріаті, й суміщати дві посади є недоречним.

У батька інсульт. Їду до лікарні

Після Безсмертного до журналістів підходить лідер "Нашої України" В"ячеслав Кириленко, 39 років. Розповідає, що домовилися провести з"їзд десяти політичних сил блоку "Наша Україна"—"Народна самооборона" 2 серпня, а з"їзд усього блоку — 7-го.

Каже, до прохідної частини списків візьмуть представників усіх областей, професіоналів.

— Чому ви назвалися "Наша Україна"? — вигукує до Кириленка сива жіночка, яка проходить неподалік. — Ви б ще "Ізраїльською Україною" назвалися. Нам потрібна не "Наша Україна", а Україна!

Кириленко не відповідає. Швидко сідає в сріблясту "Тойоту-Камрі" й від"їжджає.

Зараз ви читаєте новину «Безсмертний не піде в народні депутати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода