Після сутички з поліцейським 30-річного італійця з міста Сассарі засудили до шести місяців домашнього арешту. Проте кілька днів тому він порушив умови вироку і залишив межі будинку.
З дому він побіг прямо у поліцейський відділок сусіднього міста і благав посадити його у в"язницю. Мовляв, він не може більше жити в одному будинку зі своїм дідусем. Проте суддя не тільки не погодився, а ще й накинув за таке порушення два місяці і 20 днів домашнього арешту.
×














Коментарі