Четвер, 01 березня 2007 15:30

Ірина Білик танцює хвора

  Співачка Ірина Білик не перериває репетицій для шоу ”Танці з зірками-2”, хоч захворіла на грип
Співачка Ірина Білик не перериває репетицій для шоу ”Танці з зірками-2”, хоч захворіла на грип

10 березня на каналі "1+1" стартують "Танці з зірками-2". Виконавчий продюсер компанії "Стармедіа" Юліана Райцина, 25 років, розповідає, що учасники вже підготували танці для двох перших передач.

— Займаються по 7-8 годин щодня. Катастрофічно худнуть. "Сидять" на шоколадках. Майже всі перехворіли на грип. Співачка Сніжана Єгорова разом з партнером грипувала тиждень. Ірина Білик теж хвора, але репетицій не пропускає.

Райцина каже, що нові танці будуть із цирковими елементами, навіть із фокусами. Тому зірки беруть уроки в ілюзіоністів. У студії, в якій зніматимуть конкурс, почеплять розкішні люстри. Загалом на проект хочуть витратити мільйон доларів.

— На сукні пішло 30 кілограмів камінців Сваровські, — продовжує Юліана. — З київських крамниць усе вимели. Решту камінців замовили за кордоном.

Моя дівчина ревнує до Катерини

Учасник проекту "Танці з зірками-2" актор Євген Кошовий зі студії "Квартал 95" знімається ще й у передачі "Вечірній квартал", яку показують на каналі "Інтер".

— Я не звик до таких фізичних навантажень, — зізнається "ГПУ" в перерві між зйомками. — Ноги від танців болять страшенно. Спочатку марширував, як солдат, тепер рухаюся плавно.

1 березня у "95 кварталу" розпочинається тур містами України. Кошовий каже, що візьме в поїздку свою партнерку по танцях Катю Трішину. Будуть тренуватися.

— Моя дівчина Ксенія ревнує до Катерини, — додає. — Я заборонив їй приходити на репетиції.

Хвалиться, що схуд:

— Талія зменшилася на 3 сантиметри.

Місяць тому Євген попросив, щоб йому пошили корсет. Сподівався, це допоможе вирівняти спину.

— Досі не виготовили, — каже. — Мушу сам тримати осанку.

Зараз ви читаєте новину «Ірина Білик танцює хвора». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі