вівторок, 20 травня 2014 07:25

До Петра Безбожного липнуть гарбузи

Автор: ФОТО: Тетяна ЩЕРБАТЮК
  Вінничанин Петро Безбожний тримає на тілі металеві інструменти, форми для випічки. До чоловіка не прилипають лише м’які іграшки
Вінничанин Петро Безбожний тримає на тілі металеві інструменти, форми для випічки. До чоловіка не прилипають лише м’які іграшки

До 54-річного Петра Безбожного з Вінниці липнуть металеві предмети. Також на лобі, грудях та плечах утримує паперові гроші, посуд, пластмасу, скляні пляшки.

— Одного разу допоміг доньці знайти золотий ланцюжок. Прилип мені до плеча, коли лежав на ліжку. Хоча перед цим його ретельно обшукали, — розповідає чоловік-магніт.

У 3-кімнатці мешкає з дружиною Марією. Запрошує до кімнати. На столі лежать виделки, ложки, праска.

— Якось грався з внучатами, а вони всього на диван накидали. Потім приліг відпочити. Вийшов на кухню, жінка і запримєтіла, що на спину причепилися кілька копійок. Рішила, що це я спотєл, і вони прилипли. А тоді попробували ложки і вилки чіпляти — не падають! — говорить швидко, розмахує руками. — Тепер у моїх онучок нове развлєчєніє — щовечора чіпляють на мене все, що під руку попадеться.

Одним рухом знімає кофту. Дістає з серванту посуд, склянки, свічки. Прикладає до перенісся, плечей. Просить поставити на спину форми для випічки з фольги. За 2–3 см до плечей їх ніби хтось вириває з рук.

Петро Безбожний нахиляється до нижніх антресолей за пляшками з горілкою:

— Учора ставив бутилки. І нада учєсть — вони повні! Пластикові півторашки з водою теж липнуть. Мої дєвочкі вже всьо перепробували. Все тримається, кромє мягких іграшок.

Мені не важко. Чую, наче йде щось по руках. Липне всігда, нєту разниці, чи я уставший, чи нє, чи після душу, що вспотєвший, — сміється. — Чувствую трохи напряженіє. Бачте, навіть спотів трохи.

Одні кажуть, що в мене сильне біополє, можу людей лічити. Другі питають, чи мене молнія не била або ток. Перевірявся, робив УЗІ, флюорографію — все в порядку. В нашому Політєху навіть магнітне поле міряли. Кажуть, обичне, як у всіх людей.

Петро Іванович одягається. Збирається йти до Палацу школярів та юнацтва — забирати з гуртків онуку Олександру.

— Дружу з соседкой Елизаветой Соломоновной, еврейкой, — переходить на російську. — Она как узнала про мои способности, спрашивает: "Пиня, это у тебя все висит?". Пиня — это Петя значит. А я: "Не все. Только предметы обихода". Вилки, ложки, утюги — это детский ­лепет. — Виходить на балкон, приносить невеликий продовгуватий гарбуз. Роздягається. — Ану, прикрепите мне кабачок на плечи сзади, а то самому неудобно.

Овоч важить зо 2 кг. Міцно прилипає між лопатками. Чоловік крутиться туди-сюди, намагається струсити гарбуза. Той не падає.

— У большинства людей-магнитов все липнет ко лбу, у некоторых — к плечам, а у меня уже на руки сила пошла. Пробовал яблоки цеплять — пристают.

 

"Онучок всіх п'ятьох своїми називаю — і рідних, і нерідних"

Петро Безбожний працював шашличником та поварем-дієтологом.

— Не було такої свадьби, щоб не зробив. І перше частне кафе в городі у 90-х годах я відкривав. "Ноу-хау" нази­валось.

Петро Іванович має п'ятьох онук. Живе у шлюбі з третьою дружиною.

— Зі всіма своїми жінками дружу. І з їх дєтьмі. А онучок всіх п'ятьох своїми називаю — і рідних, і нерідних. Вожу їх на музику, на танці, у Дворєц піонерів на кружкі. Як празнуємо день рождєнья, повна хата гостей. Я тоді шашлик роблю, фаршировану рибу, хачапурі. А на кожен день дівчатам — зелену гречку з молоком або "Геркулес" і курячі котлєти. Готовка — це і є моє хобі.

Зараз ви читаєте новину «До Петра Безбожного липнуть гарбузи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути