Понеділок, 29 вересня 2008 11:47

60 годин висів догори ногами Девід Блейн

Автор: фото: REUTRES/Eric Thayer
  Фокусник Девід Блейн раз на годину спускався на землю на п’ять хвилин. Розминав суглоби, пив воду та справляв нужду
Фокусник Девід Блейн раз на годину спускався на землю на п’ять хвилин. Розминав суглоби, пив воду та справляв нужду

У понеділок американського фокусника Девіда Блейна, 34 роки, підвісили за ноги посеред Центрального парку в Нью-Йорку. Він пообіцяв, що провисить таким чином 60 год. Його тіло теліпалося на висоті 13 м. Лікарі пророкують Блейну сліпоту через високий тиск, а у гіршому випадку — атрофію внутрішніх органів та смерть.

Поруч із фокусником догори ногами підвісили журналістку, яка взяла в нього інтерв"ю. Він фліртував із жінкою, а по завершенні розмови попросив номер телефону.

Свою акцію Блейн назвав "Перевернута людина". Вона закінчилася в середу ввечері. Фокусника різко опустили вниз. У роті в нього був залізний стаканчик, яким він на льоту зловив кулю 22 калібру. Виставу транслювали по телебаченню в прямому ефірі.

По закінченні акції свідки звинуватили Блейна у фальсифікації. Адже він спускався на землю, стояв там по 5 хв.

Прес-секретар фокусника пояснює, що той і не збирався безперервно висіти 60 год.:

— Час від часу Девіда спускали на землю. Його оглядали медики, він розминав суглоби, трохи пив і ходив у туалет. Ніхто, навіть Девід, не вміє робити це догори ногами.

Цьогоріч на одному з телевізійних ток-шоу Блейн установив світовий рекорд із затримування дихання. Він протримався 17 хв. у скляній кулі, заповненій водою. 2000-го Блейн провів 61 год. у глибі льоду. А відтак просидів 44 дні в прозорій коробці, яку підвісили над річкою Темза в Лондоні.

Зараз ви читаєте новину «60 годин висів догори ногами Девід Блейн». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода