Впирається шиєю у настил.
- На шиї можу крутити чотири залізні колеса. Хоч китайський цирковий артист не може важити більше ніж 50 кілограмів. Коли мама це бачить, заплющує очі.
Гостей пригощають червоним вином та бутербродами з червоною ікрою. Китайські артисти відмовляються. Кажуть, їх годують двічі на день.
- З'їдаю кілька шматків вареного м'яса і варене перепелине яйце. Білок потрібен, щоб кістки були міцними. Якщо поправлюся хоча б на кілограм, мене виженуть. А я більше нічого не вмію робити. У нашому цирку виступають до 17 років. Потім стають тренерами.
Модель Інну Цимбалюк, 25 років, просять зробити "берізку". На стопи їй кладуть парасольку.
- Аби перебирати стопами предмети, треба мати добре накачані ноги. У китайців ступні маленькі, але ми можемо ними утримати стіл. Потрібно лише зосередитися на предметі й тримати його - хоч би як боліло. У такій позі тягне ноги, спину, шию.
Інна тримається 2 хв. Опускає ноги, щоб не затерпли. Сіа Мо Наї лягає замість неї на стіл. Рівно підіймає ноги догори. На них заскакує 12-річна Лі Нома. Стає руками на стопи Сіа Мо. Під китайську музику розкручує ногами два килимки.
- У європейському цирку дорослі артисти виступають для дітей. А в китайському - діти для дорослих. Це головна відмінність, - розказує директор київського цирку Микола Кобзов, 35 років. - Я на кілька місяців їздив до Китаю. Навчили мене жонглювати їхніми йойо і крутити тарілочки на палицях.
Під час останнього номера 20 еквілібристів на одному велосипеді їздять по колу на манежі.
Китайські артисти виступатимуть до 12 грудня по п'ятницях, суботах і неділях у концерт-залі цирку "Кобзов" на Лук'янівці. Квитки від 40 грн.
Коментарі