неділя, 11 серпня 2024 19:35

Як збільшити час роботи батареї смартфона на Android: поради

Як збільшити час роботи батареї смартфона на Android: поради
Щоб ваш Android-пристрій працював довше без підзарядки, варто скористатися кількома простими порадами. Фото: Pixabay

Сучасні смартфони стають дедалі потужнішими, але часто користувачі стикаються з проблемою швидкого розрядження батареї.

Щоб ваш Android-пристрій працював довше без підзарядки, варто скористатися кількома простими порадами. Про це пише NV,

Увімкніть режим енергозбереження

Активуйте режим енергозбереження в налаштуваннях батареї. Це допоможе обмежити фонові процеси, що суттєво зменшить споживання енергії.

Використання режиму економії заряду акумулятора на смартфонах Android може збільшити тривалість їхньої роботи до 30%. Експерти рекомендують активувати цей режим при досягненні рівня заряду в 30% для оптимальної роботи пристрою протягом дня.

Зменшіть яскравість екрана

Зменшіть яскравість або увімкніть автоматичне регулювання. Екран є одним із головних споживачів енергії, тому ця проста дія може значно продовжити час роботи пристрою.

Встановіть мінімальний рівень яскравості екрана та вимкніть автоматичну яскравість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як захистити смартфон від аномальної спеки: поради

Вимкніть непотрібні функції

Вимикайте Bluetooth, Wi-Fi, GPS, мобільні дані та NFC, коли вони не використовуються. Це допоможе знизити навантаження на батарею.

Експерти з мобільних технологій рекомендують користувачам Android вимикати Bluetooth, Wi-Fi, GPS, мобільні дані, коли вони не використовуються.

Активуйте адаптивний акумулятор для оптимізації енергоспоживання

Адаптивний акумулятор, представлений в Android 9.0 Pie, використовує штучний інтелект для аналізу ваших звичок і зменшення споживання заряду рідко використовуваними додатками. Ця функція допомагає значно продовжити час роботи вашого пристрою.

Кроки для увімкнення адаптивного акумулятора:

• Перейдіть до "Налаштування".

• Виберіть розділ "Акумулятор".

• Знайдіть опцію "Адаптивний акумулятор" і ввімкніть її.

Увімкніть темний режим

Темний режим не лише забезпечує комфортне використання вночі, але й допомагає економити заряд акумулятора, особливо на OLED-дисплеях. Увімкнення вбудованої темної теми на вашому Android-пристрої може значно продовжити час роботи від батареї.

Як увімкнути темний режим:

• Перейдіть до "Налаштування" > "Екран".

• Прокрутіть вниз до опції "Тема" і виберіть "Темний режим".

Керуйте додатками

Видаліть або зупиніть додатки, які споживають багато енергії. Використовуйте спеціальні додатки для оптимізації енергоспоживання, як-от Greenify.

Ця безкоштовна програма переводить додатки, які споживають багато заряду батареї, у стан глибокого сну, блокуючи доступ до ресурсів, пропускної здатності та фонових процесів. Однак це не означає, що ви не зможете користуватися додатками.

Завдяки Greenify ви можете запускати додатки у звичайному режимі, коли це необхідно, а всі непотрібні додатки автоматично переходять у сплячий режим для економії заряду. Важливі додатки, такі як будильник, електронна пошта, месенджери та інші, які надсилають важливі сповіщення, залишаються активними, якщо ви не налаштуєте їх на вимкнення.

Зважаючи на те, що смартфони стали невіддільною частиною повсякденного життя водіїв, замінюючи навігатори та бортові комп'ютери, а також виконуючи базові функції для термінових дзвінків та повідомлень, вони часто потребують підзарядки під час поїздок через інтенсивне використання.

Багато автолюбителів думають, що підзарядити телефон у машині просто - достатньо мати кабель. Проте фахівці попереджають, що неправильне заряджання смартфону в автомобілі може призвести до поломок девайсу, пише Gazeta.ua.

Зараз ви читаєте новину «Як збільшити час роботи батареї смартфона на Android: поради». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4069
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути