Ексклюзиви
Четвер, 30 листопада 2017 19:42

"Територія Білорусі для наших громадян така ж небезпечна, як і Росія"

16 листопада білоруські спецслужби затримали громадянина України, керівника підприємства "Завод обважнювачів" Олександра Скибу з Костянтинівки Донецької області. Він їхав у відрядження на переговори з "Мінським тракторним заводом". У Комітеті державної безпеки Білорусі не повідомили про причини таких дій щодо Скиби.

25 жовтня 2017 року у Мінську за підозрою у шпигунстві затримали журналіста "Українського радіо" Павла Шаройка. Раніше за невідомих обставин у Гомелі зник українець Павло Гриб. Пізніше він знайшовся у Краснодарському слідчому ізоляторі, в РФ. Там його утримують за підозрою у тероризмі

  Олександр ХАРА, 41 рік, дипломат
Олександр ХАРА, 41 рік, дипломат

Із самого початку війни було ясно, що територія Білорусі для наших громадян ТАКА Ж НЕБЕЗПЕЧНА, ЯК І РОСІЯ. Не зрозуміло, чому президент Порошенко називає Лукашенка другом і стратегіч–ним партнером. Адже перебуваємо у стані збройної агресії Російської Федерації, а Мінськ є її військово–політичним союзником.

А ще Лукашенко – останній диктатор Європи. Він – загроза і біло–русам, і українцям. У Білорусі не можуть бути захищені інтереси наших громадян і підприємств. На жаль, українська влада опирається на економічні вигоди. Не хочуть ускладнювати свій бізнес. Відповідно – називати речі своїми іменами.

За Януковича наші спецслужби очолювали російські кадрові офіцери, які РУЙНУВАЛИ їх, сприяли демонтажу української державності.

Подібні процеси, але значно більшого масштабу, відбуваються впро–довж 25 років у Білорусі. Там не тільки придушують альтернативних Лукашенкові політиків, а й патріотів – у спецслужбах та армії. Важко уявити, яким є ступінь проникнення ФСБ у тамтешній Комітет державної безпеки.

Мусимо повернутися до політики, коли кажемо: для нас важливі ЦІННОСТІ. Тому не можемо вести діалог із Білоруссю, як із друж–ньою країною. Він має бути обмеженим. На порядку денному повинні з'явитися питання прав людини і демократії. Режим Лукашенка тримається на російських грошах і торгівлі з Україною. За час війни Білорусь стала острівцем, через який ідуть транспортні й товарні потоки з РФ в Україну. І навпаки. Якщо потихеньку впливатимемо на ці потоки, то Лукашенко буде чутливіший до наших побажань

Зараз ви читаєте новину «"Територія Білорусі для наших громадян така ж небезпечна, як і Росія"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі