середа, 18 квітня 2012 19:09

"Любов і дружба - від Бога. Закоханість - зі сфери впливу Диявола", - Біллі НОВІК, 36 років, музикант

  Біллі НОВІК, музикант, фронтмен групи Billy's Band. Справжнє ім'я - Вадим Новік. Народився 30 жовтня 1975 року в Ленінграді. Грає на контрабасі, піаніно, губній гармошці, банджо й гітарі. Автор музики й текстів більшості творів колективу. Стиль, у якому виконує свої пісні, називає "романтичним алкоджазом". Співати й грати на барабанах почав школярем у групі "Реанімація". На початку 1990-х був соло-гітаристом групи "Осколки". 1998-го закінчив Санкт-Петербурзьку медичну академію. Три роки був патологоанатомом у дитячій лікарні. 1999 році почав працювати в клубі Boom Brothers, де познайомився з гітаристом Андрієм Резніковим. Разом створили групу Billy's Dilly's Band. Уперше виступили у цьому самому клубі з декількома переробленими піснями американця Тома Вейтса. Перший альбом також був присвячений його творчості - "Ігри в Tom Waits". Популярні стали після серії виступів у Німеччині. Заради милозвучності скорочують назву гурту до Billy's Band".
Біллі НОВІК, музикант, фронтмен групи Billy's Band. Справжнє ім'я - Вадим Новік. Народився 30 жовтня 1975 року в Ленінграді. Грає на контрабасі, піаніно, губній гармошці, банджо й гітарі. Автор музики й текстів більшості творів колективу. Стиль, у якому виконує свої пісні, називає "романтичним алкоджазом". Співати й грати на барабанах почав школярем у групі "Реанімація". На початку 1990-х був соло-гітаристом групи "Осколки". 1998-го закінчив Санкт-Петербурзьку медичну академію. Три роки був патологоанатомом у дитячій лікарні. 1999 році почав працювати в клубі Boom Brothers, де познайомився з гітаристом Андрієм Резніковим. Разом створили групу Billy's Dilly's Band. Уперше виступили у цьому самому клубі з декількома переробленими піснями американця Тома Вейтса. Перший альбом також був присвячений його творчості - "Ігри в Tom Waits". Популярні стали після серії виступів у Німеччині. Заради милозвучності скорочують назву гурту до Billy's Band".

У музиці має бути чудо. Воно не завжди пов'язане з талантом і щирістю. Можна бути дуже відкритим, а диво все одно не народиться. Воно або є, або його немає. Грають два гурти, подібні музикою, навіть текстами. Але в одного є чудо, а в другого - немає. І нічого з цим не зробиш.

Коли потрапляємо на Південь - в регіони гарантованого землеробства - щоразу влаштовуємо "помідорні" вечірки. Збираються багато людей, сідаємо на траву, купуємо багато помідорів і їмо їх із сіллю. Це дуже надихає. Один наш друг вирішив переїхати до Пітера. Місяць прожив і втік. Казав: "Ну як ви тут можете жити? Тут скрізь вода, навіть помідори водянисті якісь".

Хочеться записати пісню так, щоб випадково почувши її в кафе, не гнітило. Коли  лунають композиції з наших ранніх альбомів, інколи дуже хочеться зробити тихіше.

Кавер на чужу пісню - дуже тонка річ. Треба повністю перевернути композицію, не опошлити її й зіграти як нову. І щоб не гірше за оригінал.

Хвилеподібно втрачаю здатність сприймати музику. Автоматично починаю розкладати її на частинки. Перевіряю, як поодинці звучить труба, а як - контрабас. Відключити аналіз і не намагатися зрозуміти, що ж саме розмовляє зараз із моєю душею, вдається тільки з класикою.

Погода в Пітері дуже подібна до погоди в Лондоні. Пітерська музика для Росії - це те саме, що лондонська для Англії. З Пітера немає жодної веселої групи, всі - депресивні, похмурі.

У Пітері не вистачає справедливості, як і скрізь по Росії.

Щоб писати музику, депресія просто необхідна. Листопад, туман упереміш зі снігом, який летить просто в очі. Краще, коли є вітер. Тоді на обличчі з'являється вираз граничної відрази до життя. Ось така погода потрібна.

Любов і дружба - від Бога. Закоханість - зі сфери впливу Диявола.

Якщо весь час закохуєшся у різних людей, ти щонайбільше - нещаслива людина, і як мінімум - неповноцінна. Це риса внутрішнього дискомфорту й неблагополуччя.

Курю з 13 років. Кину в 40. Найбільше задоволення в житті - вирішені завдання.

Часто ходжу зі щетиною. Не розумію - навіщо голитися кожного дня? Мені ж в офіс на роботу не треба йти. Голову також лінь щодня мити. Тому ношу капелюхи. Вдягнув - і не видно.

Якби запитали, який із музичних інструментів узяв би з собою на безлюдний острів, відповів, що фортепіано. Це - мій улюблений інструмент, хоча грати на ньому не можу. Якраз би навчився.

Алкоголізм - найбільша проблема Росії. Деякі нації можуть пити, росіяни - ні. Одразу біжать морду бити.

Інколи можу гашиш покурити. Накурений чувак ніколи не битиме пики, на відміну від п'яного. Йому просто лінь.

Щоб увечері розслабитися й забути важкий день, перепробував все. Найкраще — лягти спати.

Зараз ви читаєте новину «"Любов і дружба - від Бога. Закоханість - зі сфери впливу Диявола", - Біллі НОВІК, 36 років, музикант». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути