Вівторок, 02 вересня 2008 14:49

Холодильник оснастили фільтром "Бріта"

Нові холодильники "Електролюкс ENB 39405 S" і "Електролюкс ENB 35405 S" оснащені фільтром для води. 4-літровий контейнер із фільтром "Бріта" встановлений у внутрішній частині дверцят. Воду заливають вручну.

— У холодильнику стоїть змінний картридж, як і в фільтрах-глеках "Бріта", — каже Олена Стригун із компанії "ВФС ЛТД". — Його вистачає на місяць.

У холодильнику "Електролюкс ENB 38607 Х" є відсік Дрінкс Експрес для охолоджування напоїв. Розрахований на дві пляшки.

— Напій у контейнері охолоджується за 15 хвилин, — розповідає менеджер українського представництва компанії "Електролюкс" Андрій Ушаков, 29 років. — Відсік має вентилятор, який забирає повітря з морозильної камери. Потім режим охолодження вимкнеться, а в контейнері підтримуватиметься необхідна температура. Напої при цьому не замерзатимуть.

Холодильники оснащені системою Фрост Фрі, яка запобігає утворенню криги. Електронне керування дозволяє виставити необхідну температуру в холодильній і морозильній камерах.

Двометровий "Електролюкс ENB 39405 S" мережі "Фоксмарт" продають за 6549 грн. Нижчий на 15 см "Електролюкс ENB 35405 S" коштує 6 тис. Прилад із контейнером для напоїв "Електролюкс ENB 38607 Х" продають за 6100 грн.

Зараз ви читаєте новину «Холодильник оснастили фільтром "Бріта"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода