понеділок, 27 січня 2014 06:15

Чізкейк із чорниці гусне чотири години

Автор: ФОТО З САЙТА WWW.livejournal.com
  Чізкейк із чорниці подають до чаю
Чізкейк із чорниці подають до чаю

— Знайшла кілька рецептів страв із дієтичних хлібців. Зранку нема коли готувати, то роблю десерт із козячого сиру. Прикрашаю розмороженою полуницею або будь-якими ягодами, — каже киянка Людмила Ярощук, 30 років.

Змішує в мисці 200 г домашнього сиру і 180 г козячого. Всипає до нього по 3 ч. ложки мигдалю і фундука. Усе перемішує. На шість пласких пшеничних хлібців викладає по столовій ложці суміші. Прикрашає полуницями і поливає чайною ложкою меду.

Коли має час, готує чізкейк. 10 хлібців подрібнює у блендері.

— Це буде бісквітна основа. Розтоплюю 100 грамів вершкового масла, додаю дві чайні ложки ваніліну, півсклянки цукру. Перемішую все.

Перекладає все у форму, встелену пергаментом. Має заповнити її на чверть, щоб лишилося місце для начинки. Утрамбовує ложкою, аби щільно прилягала. Ставить на 15 хв. у холодильник.

— Тепер готую начинку — ягідне пюре. Розморожую склянку чорниці з супермаркету, подрібнюю в блендері. Два жовтки збиваю з чайною ложкою ваніліну, а в окремій мисці — дві склянки вершків. Усе перемішую.

У чверть склянки холодної води всипає 14-грамовий пакетик желатину, розводить до однорідності. Помішуючи, вливає до начинки. Дістає з холодильника бісквітну основу й рівномірно заливає начинкою.

— За 4 години чізкейк загусне. Перед подачею кладу на тарілку кілька ягід чорниці й ложечку збитих вершків.

Зараз ви читаєте новину «Чізкейк із чорниці гусне чотири години». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути