четверг, 16 сентября 2010 12:14

Мільйон доларів вимагає колишній помічник бутафора Карл Джонс у продюсерів серіалу "Доктор Хаус"

Понеділок 20

Мільйон доларів вимагає колишній помічник бутафора Карл Джонс у продюсерів серіалу "Доктор Хаус". Він подав до суду за те, що його змушували пиячити, нюхати кокаїн і розважатися в стрип-клубах. "Клас! Хочу в них працювати", - коментують новину українці. Менш екстремальні пишуть: "Та які там оргії, це просто реклама нового сезону".


Прем'єра 7-го сезону серіалу "Доктор Хаус" на телеканалі Fox


Вівторок 21

"Пишіть життя теплою гаммою!" - радить художник Михайло Деяк із Закарпаття. Його роботи цінують за насичений колорит. Деяк - перший з українських художників, хто малює картини власними фарбами. 26-річний Михайло розробив серію олійних фарб "Академія".


Виставка живопису Михайла Деяка "Колір емоцій"

9 вересня - 3 жовтня, Київ, галерея "Мистецька збірка", вул. Терещенківська, 13


Середа 22

"Прем'єр-міністри Великобританії та Литви, мер Лондона, міністри оборони Швейцарії та Польщі їздять на роботу на велосипедах", - каже голова Асоціації велосипедистів Києва Віктор Загреба. У Всесвітній день без авто українські велосипедисти просять Віктора Януковича, Володимира Литвина й Миколу Азарова взяти приклад із закордонних колег.


Всесвітній день без авто


Четвер 23

Після смерті матері двоє сестер їдуть із провінції до столиці розшукувати батька. Той покинув родину, коли дочки були ще малими.

"Мені казали, що під час прем'єри багато чоловіків плакали, - каже сценаристка стрічки Наталя Назарова. - Уже титри пішли, а вони сиділи в залі й не виходили. Жінки рідко кидають своїх дітей, чоловіки - частіше. Тож нехай відчують маленький імпульс відповідальності за іншу людину".


Прем'єра фільму Вєри Сторожевої "Компенсація" в кінотеатрах

П'ятниця 24

"Ви думаєте, що джаз виник у Новому Орлеані? Помиляєтеся!- сказав Леонід Утьосов на своєму останньому одеському виступі 1966-го. - В Одесі джаз виник, може, навіть одночасно з Америкою. Одеські музиканти були такі ж бідні, як і негри. І так само не знали нот. Якщо американський джаз чимось тоді відрізнявся, то хіба саксофонами й банджо. Але на скрипках і флейтах одеські музиканти творили на весіллях не менш великі мелодії, ніж негри в Нью-Орлеані".


"Джаз-карнавал у Одесі - 2010"

19:00, Одеса, Український театр, вул. Пастера, 15


Субота 25

Бо на сьогоднішній день

слова, написані на папері у вигляді рядків, -

це єдиний доказ того,

що перед нами вірш.


Борис Шалагінов, рецензія на збірку "Дві тонни"


Фестиваль сучасної української поезії "СУП"

25 - 26 вересня, Рівне, Будинок Просвіти, вул. С. Петлюри, 1


"Новим мексиканським коктейлем" почастують українців на честь 200-річчя незалежності Мексики. Покажуть найкращі короткометражки кінофестивалів. Глядачам не обіцяють жодної кока-коли, жодної краплини віскі - "лише кактуси, кактуси й ще три рази кактуси".


Фестиваль "Кіно Mexicana"

16 - 21 вересня, Київ, кінотеатр "Київ", вул. Велика Васильківська, 19

24 - 29 вересня, Одеса, кінотеатр U-CINEMA, Французький бульвар, 33

30 вересня - 5 жовтня, Львів, кінотеатр "Кінопалац", вул. Театральна, 22


Неділя 26

Стукати по каструлях полюбляв у дитинстві американський джазмен Ел Фостер. Коли йому виповнилося 9 років, батьки відмовилися це далі терпіти. Купили синові ударну установку.

Квартет Ела Фостера відвідає Вінницю разом із групою Amine & Hamza. Грають джаз на найдревніших інструментах Сходу. Уд нагадує лютню, канун - цимбали. Струни роблять з овечих кишок, канун має їх 72.


XV фестиваль "Міжнародні дні джазової музики 2010"

25 - 26 вересня, Вінниця, зал телерадіокомпанії "ВІНТЕРА", вул. Театральна, 15

Сейчас вы читаете новость «Мільйон доларів вимагає колишній помічник бутафора Карл Джонс у продюсерів серіалу "Доктор Хаус"». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

Оставлять комментарии могут лишь авторизированные пользователи

Голосов: 917
Голосование Какой результат покажет сборная Украины по футболу на Евро 2020/21?
  • 1) не выйдет из группы
  • 2) дойдёт до 1/8 финала
  • 3) дойдёт до 1/4 финала
  • 4) дойдёт до 1/2 финала
  • 5) дойдёт до финала
  • 6) выиграет турнир
Просмотреть