Гра Шарапової ніколи не приносила задоволення

Вона витискала максимум з мінімуму, а теніс – це мистецтво

Марія Шарапова - одна з найяскравіших тенісисток в історії. Вона - апологет комерціалізації тенісу, коли гравці отримували за рекламу поза кортом більше, ніж, власне, за хорошу гру та результати.

Я думаю, що у тенісі Шарапова себе реалізувала якщо не на 100 відсотків, то десь близько до цього. До допінгового скандалу вона змогла багато досягти. Виграла те, що мала виграти.

Не можу сказати, що Шарапова була суперталановитою. Є багато cпортсменів, яким гра у теніс давалася набагато легше, ніж росіянці. Теніс — це мистецтво, а для Шарапової - уміння витискати максимум із мінімуму. Тому, власне, її гра мені ніколи не приносила задоволення.

Коли завершує кар'єру якийсь відомий спортсмен, то для вболівальників це завжди втрата. Не можу сказати, що для мене звістка про завершення кар'єри Шарапової стала несподіваною. Було зрозуміло, що вона не зможе довго грати, не перемагаючи. Шарапова виходила на корт уже не заради грошей, а щоб відчути задоволення. Коли ти кайфу вже не отримуєш, то сенсу продовжувати немає.

Бельгійка Кім Клійстерс повернулася у 36 років після народження двох дітей. У такій формі її гра виглядає вже як погана реклама тенісу

Стиль гри Шарапової передбачає хорошу фізичну підготовку. Не так давно бельгійка Кім Клійстерс повернулася у 36 років після народження двох дітей. У такій формі її гра виглядає вже як погана реклама тенісу. Навряд чи так вчинить Шарапова.

Всеволод Кевлич, для Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Павло Кухта Керівник з політичних питань Київської школи економіки
Анастасія Дідорук Візажистка
Вадим Денисенко Виконавчий директор UIF
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії