Олег Бахтіяров нарешті затриманий!

Дуже рада, бо мої публікації не лишилися марними. Вовк ловить - і вовка зловлять. Сьогодні, 31 березня, у Києві Служба безпеки України затримала громадянина Російської Федерації Олега Бахтіярова, який організував у столиці злочинну групу. Я багато писала про "психонетика" Бахтіярова, його задекларовані наміри щодо силових акцій та зв'язки з російськими терористами в Україні, зокрема, з Ігорем Гаркавенком-Сізовим.

Як повідомили у відомстві, один з лідерів Євразійської спілки молоді Росії готував групу, яка під виглядом активістів мала захопити Верховну Раду та Кабінет Міністрів.Злочинець залучив до свого злочинного наміру до 200 осіб, яким пообіцяли за штурм винагороду до 500 доларів США кожному. Крім того, було організоване придбання "коктейлів Молотова", биток, розсувних драбин та іншого знаряддя для штурму урядових приміщень.

За задумом Бахтіярова, як кажуть в СБУ, штурм мав дестабілізувати ситуацію в Україні і зірвати президентську виборчу кампанію. Крім того, існувала домовленість з кількома російськими каналами про висвітлення штурмів. У зловмисників вилучені "коктейлі Молотова", готівка та знаряддя для провокацій. Наразі відбуваються допити, документування та слідство у справі. Хтось явно здав - для росіян це типово. Додам, що Бахтіяров - це тварюка, що пройшла російський путч 1993 року, придністровську й деякі інші війни, має налагоджену терористичну мережу й поставлений вишкіл людей зі специфічними станами свідомості, перебуваючи в яких убивають без зайвих роздумів. Він обіцяв радикальні дії - ось вони. Такі, як було анонсовано на російських сайтах. Принаймні, в чесності евразійському бидлу, котре користувалося бездіяльністю вітчизняних спецслужб, не можна відмовити. Інша річ, чому на діяльність Університету ефективного розвитку так довго не звертала увагу українська громадськість.

Лишається сподіватися, що облава на україножерів продовжиться й наступним Служба безпеки прикриє "Російсько-Український Національний Альянс" Гаркавенка, перш ніж той утне щось подібне. Бо запланована Бахтіяровим акція аж занадто нагадує Гаркавенкову "Українську Націонал-Революційну Армію"... Слава нації! Смерть ворогам!

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

14

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"