Бандерівці - не провокатори

Першого січня вшановуємо пам`ять Провідника ОУН(р) Степана Бандери. Саме цього дня 105 років тому майбутній герой національно-визвольних змагань українців з'явився на світ.

Степан Бандера увійшов в історію як український політичний діяч, який мав чітку радикальну позицію щодо шляхів побудови Української самостійної соборної держави. В умовах, коли українські землі перебували у складах кількох озброєних тоталітарних імперій, Степан Бандера вважав, що здобути владу і побудувати нову незалежну державу можна лише революційними методами.

Час не в змозі знищити чин Степана Бандери, який надихає нові покоління українців на боротьбу за свої національні права, за волю України. Вони іменують себе бандерівцями. Проте, на жаль, їхні активні дії, їхні щирі пориви не завжди зрозумілі для широкого загалу. Тому й чують часто у свій бік – провокатори.

Так, мабуть, називали у середині минулого століття і самого Степана Бандеру та його соратників. Однак слід зазначити, що саме ОУН (р) змогла організувати реальний спротив окупантам і навіть почала будувати незалежну країну (проголошення Акта відновлення Української держави). Саме бандерівці брали найактивнішу участь у створенні боєздатної УПА. А хіба провокатори спроможні стати на захист свого народу?

Тож сьогодні, коли існує реальна загроза суверенітету України, сучасні бандерівці мають продовжити справу своїх славних попередників. І в цій шерензі повинні бути присутні не просто ентузіасти, настав час стати бандерівцями нашим професійним військовим – солдатам і офіцерам. Тільки в такому разі зможемо відстояти незалежність України.

І досить називати бандерівців провокаторами!

Слава Україні!

Володимир Манько

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"
Ольга Айвазовська Голова громадянської мережі "Опора"