Як стати молодою успішною людиною

Днями під час ефіру на телеканалі "ЗіК" депутат від Удару Ярослав Гінка заявив, що я - проект Банкової. Жодного аргументу у цього пустобреха немає. Хоча всі знають, що вірним васалом Банкової є якраз Віталій Кличко. Подивіться на список "Удару" - там ледь не половину осіб у Адміністрації Президента написали.

А ще слова Гінки сказані по Фрейду. Він сказав не "Адміністрації Президента", а саме "Банкова". Це навдивовиж символічно, позаяк його шеф Кличко служить вже не першій команді, яка працює на цій вулиці.

Факти:

- у 2002 році Кличко агітував на виборах за Кучминого завгоспа-злодія Бакая;

- у 2006 та 2008 році Кличко проводив у Київраду тушок, які служили креатурі АП Черновецькому;

- у 2010 році Кличко НЕ підтримав Юлію Тимошенко на президентських виборах;

P.S. Ярослав Гінка - молода і успішна людина. Став "народним" депутатом у 31 рік. Заслуги: тато - місцевий олігарх, який незаконно приватизував санаторій "Золотий лев". Я виріс без батька, але теж став рано народним депутатом, проте, на відміну від Гінки, своїми зусиллями виграв округ. Радикальна партія веде молодь до влади, однак талановиту патріотичну молодь з простих українських родин, а не мажорів. Бо такі мажори як Гінка з пелюшок звикли, що їм подадуть все на золотій тарілці, кудись влаштують на престижну роботу і т.д. А якщо вони порушать закон (наприклад, не повернувши, попри рішення суду, борг) - їх, все одно, "відмажуть".

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партіі

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Олексій Арестович Військовий експерт
Сергій Сингаївський Письменник, перекладач
Євген Клопотенко Кулінарний експерт
Дмитро Кулеба Дипломат
Погода