У невизнаній республіці Придністров'я завершився другий тур виборів президента

      За даними Центральної виборчої комісії ПМР, зі значним відривом переміг опозиціонер Євгеній Шевчук, що отримав 73,88% голосів виборців. Його конкурент, спікер місцевої Верховної Ради Анатолій Камінський отримав лише 19,67% - ще менше, ніж у першому турі виборів (тоді було більше 26%).

      Для багатьох експертів такий значний відрив Шевчука став несподіваністю. Проте, якщо говорити про причини такого відриву треба зазначити, що Євгеній Шевчук дуже вдало зіграв на конфлікті між Анатолієм Камінським та Ігорем Смирновим, що знайшов своє продовження в перерві між першим та другим турами.  А програма "молодого політика" тільки додала голосів Шевчуку.

      Але головним питанням, що штурмує міжнародну пресу, є "Status Quo" Кремля в ПМР. Багато хто схиляється до думки, що "московський кандидат", яким себе представляв Камінський, не виправдав довіри Москви. Але в глобальному для РФ може зійти і кандидатура екс-спікера. Щоправда, виникає багато запитань щодо всієї передвиборчої компанії Камінського. Таке враження, що його команда навмисно перестаралася з інформаційним потоком про те, що Анатолій Камінський є проросійським кандидатом і таким чином вдарила по довірі виборців до даної кандидатури. Можливо, що Москва спеціально проробляла такий варіант, щоб висунути в переможці саме Євгена Шевчука.

       Як би там не було, фактом залишається те, що новому президенту треба буде шукати компроміси не тільки з новою-старою владою РФ, а і з керівництвом "Шерифу".

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Коментувати
Поділитись:

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Наші автори
Юлія Дукач Аналітикиня проєкту з дезінфомоніторингу Texty.org.ua
Дмитро Ярош Командувач Української добровольчої армії
Віктор Лещинський Президент Національного експертно-будівельного альянсу України
Олег Романчук Публіцист
Володимир Ярославський Шеф і керуючий партнер ресторану "Lucky"