Понеділок, 13 серпня 2007 16:32

Британка народила трьох однояйцевих дівчат

У Відні, столиці Австрії, 25-річна британка народила трійню. Дівчатка з"явилися на світ однояйцевими. Тобто яйцеклітина розділилася спочатку на дві, а потім, під час перших днів вагітності, одна з частин розділилася знову. Таке трапляється раз на 200 млн пологів.

Усі три зародки розвивалися без вад та ускладнень, але народилися недоношеними — на 32 тижні вагітності. Їхній матері зробили кесарів розтин. Зоуі, Кім і Емі важать 1,5 кг, кожна зростом 40 см.

Щаслива мама зауважує, що малят зачали природним шляхом, а не методом штучного запліднення. Їхній батько — австрієць. Лікарі кажуть, що дівчата будуть абсолютно ідентичними, навіть матимуть однакові родимки. Як правило, у трійні лише двоє дітей є однояйцевими.

Зараз новонароджені почуваються добре. Однак кілька тижнів вони пробудуть у реанімації, з апаратами штучного дихання. Лікарі хочуть упевнитися, що з дітьми все гаразд.

Зараз ви читаєте новину «Британка народила трьох однояйцевих дівчат». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі