Минулої п"ятниці у місті Ранчо Кордова штату Каліфорнія померла 28-річна американка Дженніфер Страндж. Вона випила занадто багато води. Саме таку причину смерті попередньо назвали медексперти.
Того дня жінка брала участь у конкурсі. Хотіла виграти ігрову приставку для трьох своїх дітей. Учасникам потрібно було випити якомога більше води, не відлучаючись до туалету. Змагання проводила місцева радіостанція.
Конкурсантам через кожні 15 хв. давали спожити 220 мл води. Через кілька етапів їм вручали більшу пляшку. Організатори просили учасників не ризикували своїм здоров"ям, якщо ті відчувають, що не впораються із завданням.
Скільки саме води випила Дженніфер Страндж, не відомо. Один із конкурсантів розповів, що він пішов до туалету після п"ятої пляшки. У той час жінка продовжувала пити. Перемогти їй так і не вдалося. Після конкурсу Дженніфер пішла на роботу. Однак через кілька годин поскаржилася на головний біль і відпросилася додому, де й померла.
Представники радіостанції, яка організувала змагання, приголомшені нещасним випадком. Зараз вони чекають результатів розслідування.
Коментарі
1