понеділок, 27 квітня 2009 11:33

"Дубль" Роналдо допоміг "Корінтіансу" перемогти у фіналі (ВІДЕО)

Колишній нападаючий збірної Бразилії Роналдо забив два голи за свій клуб "Корінтіанс" в першому фінальному матчі чемпіонату штату Сан-Паулу проти "Сантоса". В ніч з 26 на 27 квітня "Корінтіанс" здобув виїзну перемогу з рахунком 3:1. Матч-відповідь з "Сантосом" відбудеться 3 травня.

Роналдо претендує на звання найкращого футболіста Сан-Паулу

"Корінтіанс" відкрив рахунок вже на 10-ій хвилині (відзначився Чікао), а через 15 хвилин Роналдо забив другий гол у ворота "Сантоса", точно пробивши з лінії штрафної. На 60-ій хвилині господарі скоротили розрив в рахунку, але за 14 хвилин до кінця зустрічі Роналдо забив третій гол, точно пробивши з-за меж штрафного майданчика.

Роналдо є одним з головних претендентів на звання найкращого футболіста чемпіонату штату Сан-Паулу. Бразильський нападаючий дебютував за "Корінтіанс" в березні 2009 року, а до цього більше року не грав через важку травму коліна, отриману в матчі за "Мілан".

За матеріалами lenta.ru

Зараз ви читаєте новину «"Дубль" Роналдо допоміг "Корінтіансу" перемогти у фіналі (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua