пʼятниця, 24 лютого 2017 01:49

Ліга Європи. "Шахтар" і "Зеніт" програли на останніх хвилинах: результати матчів-відповідей 1/16 фіналу

У Європі були зіграні всі поєдинки 1/16 фіналу одного з найпрестижніших клубних турнірів Старого Світу.

16 команд пройшли в наступний етап Ліги Європи.

Серед результатів варто відзначити ганебний пітерського "Зеніту", який пропустив гол на 90-й хвилині. Клуб, нагадаємо, очолює екс-тренер "Шахтаря" Мірча Луческу.

Не зміг порадувати українських уболівальників донецький "Шахтар", який у драматичному матчі програв іспанській "Сельті".

Всі результати 1/8 фіналу

Шахтар Україна - Сельта Іспанія 0:2 (0: 0)

Голи: 0: 1 - 90, пенальті Аспас, 0: 2 - 108 Кабраль.

Перший матч: 1: 0

Фенербахче Туреччина - Краснодар Росія 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0: 1 - 7 Смолов, 1: 1 - 41 Соуза.

Перший матч: 0:1

Шальке-04 Німеччина - ПАОК Греція 1:1 (1: 1, 0: 0)

Голи: 1: 0 - 23 Шопф, 1: 1 - 25, автогол Настасіч.

Перший матч: 3:0

Сент-Етьєн Франція - Манчестер Юнайтед Англія 0:1 (0: 1, 0: 0)

Гол: 0: 1 - 16 Мхітарян.

Перший матч: 0:3

Османліспор Туреччина - Олімпіакос Греція 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0: 1 - 47 Ансаріфард, 0: 2 - 70 Ельюнуссі, 0: 3 - 86 Ансаріфард.

Перший матч: 0:0

Рома Італія - Вільярреал Іспанія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0: 1 - 15 Борре.

Перший матч: 4:0

АПОЕЛ Кіпр - Атлетик Іспанія 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1: 0 - 46 Сотер, 2: 0 - 54, пенальті Янніотас.

Перший матч: 2:3

Бешикташ Туреччина - Хапоель Беер-Шева Ізраїль 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1: 0 - 17 Абубакар, 1: 1 - 64 Нвакаеме, 2: 1 - 87 Тосун.

Перший матч: 3:1

Зеніт Росія - Андерлехт Бельгія 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1: 0 - 24 Жуліано, 2: 0 - 72 Дзюба, 3: 0 - 78 Жуліано, 3: 1 - 90 Телін.

Перший матч: 0:2

Аякс Голландія - Легія Польща 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1: 0 - 49 Віргевер.

Генк Бельгія - Астра Румунія 1: 0 (0:0, 1:0)

Гол: 1: 0 - 67 Посуело.

Перший матч: 2:2

Копенгаген Данія - Лудогорец Болгарія 0:0 (0:0, 0:0)

Перший матч: 2:1

Фіорентина Італія - Боруссія М Німеччина 2:4 (2:1, 0:3)

Голи: 1: 0 - 15 Калинич, 2: 0 - 28 Валеро, 2: 1 - 44, пенальті Штіндль, 2: 2 - 47 Штіндль, 2: 3 - 55 Штіндль, 2: 4 - 60 Крістенсен.

Тоттенхем Англія - Гент Бельгія 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1: 0 - 10 Еріксен, 1: 1 - 20, автогол Кейн, 2: 1 - 61 Ваньяма, 2: 2 - 82 Пербе.

Перший матч: 0: 1

Спарта Прага Чехія - Ростов Росія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0: 1 - 13 Полоз, 1: 1 - 83 Караваєв.

Перший матч: 0: 4

Ліон Франція - АЗ Голландія - 7:1 (4:1)

Голи: Набіл Фекір, 5 (1:0). Корені, 17 (2:0). Гарсія, 26 (2:1). Набіл Фекір, 27 (3:1). Дардер, 34 (4:1). Набіл Фекір, 78 (5:1). Ауа, 87 (6:1).

Перший матч: 4:1

Список всіх учасників 1/8 фіналу Ліги Європи наступний:

"Олімпіакос", "Бешикташ", "Аякс", АПОЕЛ, "Андерлехт", "Рома", "Краснодар", "Ростов", "Манчестер Юнайтед", "Шальке", "Генк", "Копенгаген", "Боруссія Менхенгладбах , "Гент", "Ліон" і "Сельта".

Жеребкування відбудеться 24 лютого, в штаб-квартирі УЄФА, у швейцарському Ньоні. Початок - о 14:00.

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Шахтар" і "Зеніт" програли на останніх хвилинах: результати матчів-відповідей 1/16 фіналу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua