субота, 19 серпня 2017 21:50

Коноплянка забив за "Шальке" у першому турі чемпіонату Німеччини
9

Коноплянка забив гол в матчі проти «РБ Лейпцига»

Євген Коноплянка допоміг "Шальке" здобути перемогу у першому турі чемпіонату Німеччини. Українець забив гол у домашній грі проти "Лейпцига".

На 73-й хвилині матчу Коноплянка подвоїв перевагу "Шальке", відзначившись у контратаці. Після пасу на хід український півзахисник втік один на один з голкіпером і впевнено реалізував свій момент.

Коноплянка в результаті провів на полі 89 хвилин, а матч завершився перемогою "Шальке" з рахунком 2:0.

Шальке-04 - РБ Лейпциг 2:0

Голи: 1:0 - 43, пенальті Бенталеб, 2:0 - 73 Коноплянка.

Konoplyanka goal 19-08-17 vs RB Leipzig Dani16TV

Цей гол став для українця вже третім в двох матчах за "Шальке" на старті сезону. Раніше Коноплянка зробив дубль в поєдинку Кубка Німеччини.

Зараз ви читаєте новину «Коноплянка забив за "Шальке" у першому турі чемпіонату Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua