понеділок, 30 січня 2017 13:45

"Динамо" ледь не зганьбилося в матчі з південнокорейцями

Роман Яремчук. Фото: dynamomania.com

Київське "Динамо" на підготовчому зборі в іспанській Марбельї зіграло свій четвертий контрольний поєдинок.

Підопічні Сергія Реброва звели внічию матч з південнокорейським "Сувон Самсунг Блувінгз" (1:1), повідомляє obozrevatel.com.

Початок гри був за футболістами "Сувона", які намагалися активно пресингувати киян на їхній половині поля. Ближче до середини тайму українцям вдалося взяти м'яч під свій контроль і провести кілька хороших атак флангами.

У другому таймі корейці знову захопили ініціативу, яка і привела до взяття воріт Бущана. Після пропущеного гола Сергій Ребров провів кілька замін, і "біло-сині" змогли зрівняти рахунок.

"Динамо" - "Сувон Самсунг" - 1:1 (0:0)

Голи: Яремчук (66) - Йонгсунг (51).

"Динамо": 35.Коваль (52.Бущан, 46), 42.Лукьянчук (9. Морозюк, 60), 40.Тимчік (24.Віда, 60), 44. Осман (5.Антунеш, 60), 16. Сидорчук (19.Гармаш, 65), 48.Оріховський, 17.Рибалка, 18.Корзун, 77.Громов, 10.Ярмоленко, 7.Гладкій (20.Яремчук, 46).

Запасні: 33.Хачеріді, 26.Бурда, 14.Очігава, 8.Шепелев, 29.Буяльський, 25.Гонсалес, 32.Федорчук, 15.Циганков, 41.Беседін, 11.Мораес.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" ледь не зганьбилося в матчі з південнокорейцями». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua