Субота, 28 червня 2008 15:24

Ющенко похвалився найбільш вдалою реформою за останні 17 років в Україні

Президент Віктор Ющенко відзначає позитивні зміни, що відбулися у молодіжній політиці протягом останніх років.

"Те, що робиться сьогодні у молодіжній політиці - набагато сильніше і краще ніж те, що робилося, наприклад, 10 років тому", - сказав Ющенко напередодні святкування Дня молоді, повідомляє прес-служба президента.

Він особливо відзначив позитивні процеси, що відбуваються у сфері освіти. Йдеться зокрема про завершення повної комп"ютеризації середніх загальноосвітніх шкіл. Сьогодні, зазначив він, перед владою стоїть інше завдання - провести аналогічну роботу у початковій школі, де сьогодні комп"ютеризація складає приблизно 63%.

Глава держави окремо відзначив важливість реформи середньої школи, забезпечення ефективного функціонування сільських шкіл - та у цьому контексті повноцінного впровадження програми "Шкільний автобус" з метою забезпечення якісної освіти зокрема дітей на селі.

Серед безумовних позитивних зрушень у освітянському аспекті молодіжної політики президент назвав приєднання України до Болонського процесу, рішення про яке було прийняте три роки тому.

Ще одним важливим моментом - зокрема у контексті боротьби з корупцією у вищій школі та забезпечення доступності освіти, на його думку, є запровадження зовнішнього незалежного тестування для абітурієнтів. "Переконаний, це одна з найбільш вдалих освітніх реформ, які проводилися в Україні за останні 17 років", - відзначив глава держави.

Окрему увагу у контексті реалізації ефективної молодіжної політики президент звернув на державну підтримку при народженні дитини. "Особливим моментом молодіжної політики є політика молодіжного житлового будівництва", - також зазначив Ющенко.

Президент у суботу також відвідав музейний комплекс "Мистецький арсенал" та ознайомився з ходом робіт з упорядкування його території.

Він оглянув будівлю майбутнього музею, подвір"я, укріплення схилів. Також Ющенко поспілкувався з учнями ПТУ, які на волонтерських засадах беруть участь у роботах на "Мистецькому арсеналі". Він висловив упевненість в тому, що музей буде відкрито на День незалежності наступного року, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко похвалився найбільш вдалою реформою за останні 17 років в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20939
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода