Вівторок, 08 липня 2008 08:13

"Я думаю, що буде війна, масштаби і розмах якої на пострадянському просторі були ще небачені"

"Я думаю, що буде війна, масштаби і розмах якої на пострадянському просторі були ще небачені"
Лідер блоку свого імені Володимир Литвин вважає, що перед президентською кампанією в Україні будуть ще одні дострокові парламентські вибори.

"Я думаю, конфлікт між президентом і прем"єр-міністром буде наростати, оскільки, ви прекрасно розумієте, що в них одне електоральне поле. Я думаю, що "Регіони" будуть демонструвати терпіння, але воно в них не безкінечне. А відтак і одні, і інші перед президентськими виборами будуть зацікавлені в тому, щоб ще раз зводити – не сходити, а зводити – країну на дострокові парламентські вибори", - сказав Литвин в інтерв"ю 5 каналу.

На його думку, ці дострокові вибори будуть потрібні політичним силам "для того, щоб побачити, які в них шанси є на президентські вибори, для того, щоб мобілізувати можливість, яка буде отримана на дочасних парламентських виборах, на президентські".

Сьогодні вся колотнеча у країні відбувається через те, що не вистачає посад

"Я думаю, що війна буде така, масштаби і розмах якої на пострадянському просторі були ще небачені з урахуванням того, які ставки вже робляться на президентську кампанію. Сьогодні вся причина, вся колотнеча у країні відбувається через те, що не вистачає посад", - сказав Литвин.

Говорячи про існування коаліції і про можливість співпраці його фракції з нею, Литвин зазначив:

"Коаліція спромоглася ухвалити лише 20% рішень з тих, що були загалом ухвалені (Верховною Радою). Всі 80% ухвалювали ті (фракції), які не входять в коаліцію. З них левова частка рішень була ухвалена тоді, коли голосувала фракція, яку я маю честь представляти".

"Завтра ми оприлюднимо 12 своїх позицій, що треба зробити у першу чергу, щоб внести спокій в країні, щоб була передбачуваність, а далі, щоб конкретно розв"язувались питання, які печуть насамперед суспільству", - додав він.

"Якщо ці позиції будуть сприйняті коаліцією – будь ласка, ми готові співпрацювати. Якщо не хочуть – давайте будемо думами, як розширити базу підтримки щодо ухвалення тих рішень у Верховній Раді", - зазначив Литвин, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «"Я думаю, що буде війна, масштаби і розмах якої на пострадянському просторі були ще небачені"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

13

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20858
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода