Ексклюзиви
Четвер, 21 червня 2007 19:33

Костенко пояснив, чому виборці голосуватимуть за нього, а не за БЮТ

Голова Української народної партії, що входить до блоку "Наша Україна - Самооборона - Правиця", Юрій Костенко дав інтерв"ю кореспонденту "Газети по-українськи".

Як співіснуватимуть під час виборчої кампанії ваш блок і БЮТ, чи буде якийсь пакт про ненапад?

— Якщо ми говоримо про якусь спільну ідею — а Тимошенко теж каже, що вважає свій блок пропрезидентським — то ніякого взаємного поборювання допускати не можна. Виборець має знати, що БЮТ — це соціал-демократична сила, яка в парламенті більше вирішуватиме соціальні проблеми. Ми, наприклад, як права політична сила дбатимемо про національні інтереси, про національного виробника тощо. Якщо це пояснити, то виборець набагато краще нас зрозуміє, аніж якщо говоритимемо, які в тому чи іншому блоці олігархи.

Але ж все одно буде певний відсоток людей, які вагатимуться — голосувати за вас чи за БЮТ.

— Відповіді на запитання виборців більше дає наш мегаблок. У нас три складових. Національна — це "Українська правиця", ліберальна — "Наша Україна" і соціальна — "Народна самооборона". І це буде приваблювати. Блок запропонує більш виважену та збалансовану державну політику, в якій є місце для інтересів усіх. А Юлія Тимошенко має сьогодні одну складову — це соціальне партнерство, соціальний солідаризм. Вона не говорить про українську мову, історію, ту ж інтеграцію в НАТО. У цьому сенсі більше аргументів у виборців голосувати за наш мегаблок, аніж за БЮТ.

"Газета по-українськи"

Повну версію інтерв"ю читайте тут.


Зараз ви читаєте новину «Костенко пояснив, чому виборці голосуватимуть за нього, а не за БЮТ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі