Ексклюзиви
Пʼятниця, 21 березня 2008 10:03

Експерти розкритикували бюджетні ініціативи Тимошенко

Експерти критикують уряд за надто соціальний бюджет цього року та висловлюють занепокоєння неузгодженістю доходів та соціальних видатків, які передбачені бюджетною декларацією на 2009 рік. Уряд пішов на збільшення соціальної частини цьогорічного бюджету через зубожіння українців, пояснює перший заступник міністра праці та соціальної політики  Павло Розенко. За його словами, саме тому в бюджетній декларації на наступний рік урядовці передбачили низку соціальних реформ, зокрема планують прирівняти мінімальну зарплату до прожиткового рівня та розпочати масштабну пенсійну реформу.

Директор Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень Ірина Щербина критикує такі ініціативи уряду, адже для їх реалізації потрібно передбачити чимало коштів з урахуванням інфляційних викликів.

"Виникає дуже багато питань, чи будуть забезпечені бюджетними ресурсами ці інновації? За рахунок яких ресурсів? Поки що в бюджетній декларації на наступний рік не було сказано жодного слова щодо приватизації, хоча це є дуже актуальне джерело".

На переконання Щербини, уряду слід терміново переглянути приватизаційну політику в частині видатків на соціальні потреби, враховуючи що ресурси від роздержавлення є вичерпними, пише

Німецька хвиля.

Зараз ви читаєте новину «Експерти розкритикували бюджетні ініціативи Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12751
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода