вівторок, 04 грудня 2007 12:56

БЮТ і "НУ-НС" проголосували за пакет

БЮТ і "НУ-НС" проголосували за пакет

Фракції "Наша Україна – Народна самооборона" та БЮТ підтримали рішення про пакетне голосування за президію Верховної Ради, де б посада першого віце-спікера належала опозиції.

Відповідне рішення було підтримано на спільному засіданні двох фракцій у Верховній Раді.

"Якщо Адам Мартинюк буде порушувати регламент, буде діяти проти Конституції і закону, буде ще щось не таке робити, значить ми просто проголосуємо і замінимо його на іншого представника опозиції", - сказала лідер БЮТ Юлія Тимошенко під час обговорення.

Вона звернула увагу на те, що "на сьогоднішній день у переговорах, що були проведені, жодна з фракцій не погодилася голосувати за пакет".

"Для нас сьогодні завдання номер один - обрати голову Верховної Ради. І щоб ніхто, випадково або з наміром не міг провалити кандидатуру від демократичної коаліції", - наголосила Тимошенко.

"Я вважаю, що ми мусимо йти з серйозною гарантією і робити на цю тему певні поступки. Думаю, що зараз, маючи більшість, ми від всіх ризиків застраховані відносно неконструктивної роботи Мартинюка", - додала вона.

У свою чергу кандидат на посаду спікера Арсеній Яценюк зазначив, що "це нормальна європейська демократична практика, коли ми пропонуємо крісло першого заступника голови Верховної Ради опозиції".

"Будь-які керівні органи формуються через 226 (голосів). Тобто, як призначили голову Верховної Ради і віце-спікерів, так само і звільнили через 226", - зазначив Яценюк.

"З огляду на два попередніх (пункти) і для формування 100% достовірності, що у нас ніхто нікуди не заблудиться при прийнятті остаточного рішення, пропоную підтримати пропозицію щодо пакетного голосування", - додав він, пише Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «БЮТ і "НУ-НС" проголосували за пакет». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути