вівторок, 10 грудня 2013 06:00

Журналісти вимагають скасувати візи для українців

Редакція однієї з найбільших польських щоденних газет "Жечпосполита" вимагає від Євросоюзу скасувати візи для українців. Про це йдеться у номері від 3 грудня. Завдяки цьому стануть непотрібні принизливі процедури отримання права на в'їзд.

"Ми повинні — й на знак солідарності з українським народом, що намагається, як ми колись, вирватися з-під контролю Москви, і в наших польських інтересах вимагати від керівників Європейського Союзу рішучих кроків. Першим має стати декларація про скасування віз для українців, аби їм було простіше подорожувати країнами ЄС, — надруковано в газеті. — Такий жест був би чітким сигналом для жителів України й довів би їм щирість намірів Брюсселя щодо майбутнього приєднання їхньої держави до ЄС, — надруковано в газеті. Він зміцнив би переконаних і переконав тих, хто не визначився. Бо запевнень про солідарність чи повагу до українського народу замало".

Інше польське видання "Газета виборча" організувало проект на знак солідарності із Євромайданом — "Ми з вами!" Журналісти сфотографувалися із плакатом у формі синьо-жовтого прапора із назвою проекту українською мовою. На своїй сторінці у соцмережі "Фейс­бук" закликають поляків долучатися до акції. Для цього треба знятися із плакатом на підтримку України та вислати фото на адресу редакції. Із усіх зображень видання змонтує відео.

— Цінності, за які бореться Євромайдан — свобода, демократія, Європа, — дуже близькі "Газеті виборчій", що народилася завдяки мирній революції в Польщі, — коментують свої дії журналісти видання.

Зараз ви читаєте новину «Журналісти вимагають скасувати візи для українців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути