вівторок, 10 грудня 2013 00:00

Зомбі

Прем'єру фільму "Світова війна Z" улітку чекала, як свята. По-перше, там грав красунчик Бред Пітт, по-друге — це найсучасніша стрічка про мерців-убивць із купою спецефектів. Дивилася на одному подиху, ще кілька разів переглядала вдома. А зараз слухаю аудіокнигу американця Макса Брукса. За його романом і зняли "Світову війну Z". За основу взяли одну історію із майже сімдесяти.

Книжка побудована у формі хронологічного інтерв'ю. Працівник ООН уже після 13-річної світової війни з повсталими мерцями спілкується з тими, хто вижив та воював.

Невідомий вірус із Китаю примушує мертвих людей вставати і їсти живих. Зомбі не вміють думати, відчувати, у них лишилися лише примітивні інстинкти. Будь-який укус — і людина перетворюється на ходячого мерця. Епідемія поширилася по всьому світу. Найслабші острівні країни та країни з холодним кліматом стали найсильнішими, бо зомбі туди або не добиралися, або не змогли вижити. Кубинці приймали біженців із теплої Америки, на Сибір утікали китайці. Є навіть свідчення учасників світової війни з України та Росії. Після закінчення війни, Росія стала священною імперією, приєднала Білорусь та збирається зробити це з Україною.

На Майдані у столиці зараз триває не світова війна Z. Навіть не війна. Але свої зомбі є. Вони сильніші за голлівудських повільних і тупих. Бо вони у шоломах, із дубинками та зброєю. Але ними так само керують примітивні інстинкти — нападати, калічити, вбивати. У книжці Брукса війна закінчилася перемогою людства. Наш вид знову почав домінувати на планеті. Наша боротьба закінчиться також перемогою людей. Але поки що невідомо яких.

Зараз ви читаєте новину «Зомбі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути