Прем'єру фільму "Світова війна Z" улітку чекала, як свята. По-перше, там грав красунчик Бред Пітт, по-друге — це найсучасніша стрічка про мерців-убивць із купою спецефектів. Дивилася на одному подиху, ще кілька разів переглядала вдома. А зараз слухаю аудіокнигу американця Макса Брукса. За його романом і зняли "Світову війну Z". За основу взяли одну історію із майже сімдесяти.
Книжка побудована у формі хронологічного інтерв'ю. Працівник ООН уже після 13-річної світової війни з повсталими мерцями спілкується з тими, хто вижив та воював.
Невідомий вірус із Китаю примушує мертвих людей вставати і їсти живих. Зомбі не вміють думати, відчувати, у них лишилися лише примітивні інстинкти. Будь-який укус — і людина перетворюється на ходячого мерця. Епідемія поширилася по всьому світу. Найслабші острівні країни та країни з холодним кліматом стали найсильнішими, бо зомбі туди або не добиралися, або не змогли вижити. Кубинці приймали біженців із теплої Америки, на Сибір утікали китайці. Є навіть свідчення учасників світової війни з України та Росії. Після закінчення війни, Росія стала священною імперією, приєднала Білорусь та збирається зробити це з Україною.
На Майдані у столиці зараз триває не світова війна Z. Навіть не війна. Але свої зомбі є. Вони сильніші за голлівудських повільних і тупих. Бо вони у шоломах, із дубинками та зброєю. Але ними так само керують примітивні інстинкти — нападати, калічити, вбивати. У книжці Брукса війна закінчилася перемогою людства. Наш вид знову почав домінувати на планеті. Наша боротьба закінчиться також перемогою людей. Але поки що невідомо яких.














Коментарі