Ексклюзиви
Неділя, 15 липня 2007 18:32

Партія Литвина розраховує на 50 місць у парламенті

Минулої суботи у столичному Міжнародному палаці культури і мистецтв відбувся другий етап ІХ з"їзду Народної партії Литвина. Делегати ухвалили проект передвиборної програми партії.

За півгодини до початку з"їзду його численні учасники заходять до палацу. Дехто відразу іде на своє місце. Хтось пропускає в буфеті чарку-дві коньяку, після чого з певними труднощами розглядає своє запрошення: куди ж йому йти?

— Саша, там бутерброди роздають! — із надією в очах дивиться жіночка на свого супутника.

Але той не зважає. Делегатка розчаровано піднімається сходами нагору й споглядає бутерброди зверху.

Ще до початку засідання партер, амфітеатр і два балкони майже вщерть заповнені. Делегати весело спілкуються. Коли заходить 51-річний лідер партії Володимир Литвин, встають та починають гучно аплодувати.

— Верховна Рада збезчестила себе. Там не чути голос народу, вона негідна українського народу. Влада зрадила нас. Але вони знову хочуть панувати, — каже Литвин. — Знову хочуть обдурити нас.

Литвин читає з листочка, часом поглядає в залу. Делегати кілька разів вибухають оплесками.

Член Народної партії Василь Надрага, 48 років, виходить із зали. Розповідає "ГПУ", що зараз тривають консультації з політичними партіями про створення блоку. З якими саме, казати не хоче. На запитання про можливий відсоток на виборах відказує:

— Можна рассчитывать, что у нас фракция будет до 50 человек. Мы не замахиваемся на многое, не говорим, что будем абсолютными доминантами в парламенте. Но до 50 депутатов нам по силам провести.

Тим часом з"їзд продовжується.

— Ющенко розпустив Верховну Раду, бо туди не пройшла Народна партія, — жартує один із делегатів. У залі сміються.

Після з"їзду Володимир Литвин влаштовує брифінг.

— У виборчий Блок Литвина ввійдуть Народна партія і ще одна, максимум дві політичні партії, — каже про блокування з іншими силами.

Його запитують про можливий союз із Людмилою Супрун та Валерієм Коновалюком. Лідерка Народно-демократичної партії була на з"їзді.

— Без мене мене оженили, — відповідає Литвин. — Не думаю, що оті намагання показати бажане за дійсне — воно нас проб"є і ми переймемося. Ми повинні вести розмову солідно, серйозно, на основі практичного підходу. А не просто щоб створити братську могилу з великої кількості назв демократичних партій.

Розповідає, що рішення про створення блоку ухвалять 3 серпня. Тоді ж затверджуватимуть списки кандидатів у народні депутати.

Зараз ви читаєте новину «Партія Литвина розраховує на 50 місць у парламенті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода