вівторок, 01 вересня 2015 00:25

Надії Савченко не віддають листи в СІЗО

Ув'язненій у Росії льотчиці та народному депутату 34-річній Надії Савченко не доставляють пошту в СІЗО міста Новочеркаськ. Про це повідомляє її адвокат Ілля Новіков. Після переведення до жіночої в'язниці 25 липня Савченко листи не отримувала.

— Надя перебуває в Новочеркаську Ростовської області, по вулиці Українська, 1, СІЗО-3. Вона ще жодного разу не отримала листа з рідної землі. Я особисто вже не одну сотню від людей туди відіслала, — каже Віра, 32 роки, сестра ув'язненої. Просить писати російською мовою, бо вся кореспонденція проходить цензуру. Зазначає, що сувеніри вилучають, а книги дозволені.

Невдовзі Надія та Олег Сенцов — на 20 років ув'язнений у Росії український режисер — отримають матеріальну допомогу в 100 тис. рублів (близько 33 тис. грн. — "ГПУ") від Михайла Ходорковського. Він — колишній голова російської нафтової компанії ЮКОС. Відсидів 10 років за звинуваченням в економічних злочинах. Був помилуваний у грудні 2013-го президентом Володимиром Путіним. Відтоді живе за кордоном і не може повернутися до Росії. Гроші також отримають ще 20 російських політичних в'язнів.

Зараз ви читаєте новину «Надії Савченко не віддають листи в СІЗО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути