Ексклюзиви
Середа, 05 вересня 2007 17:37

Луценко пропонує скоротити депутатство до трьох років

Лідер блоку "Наша Україна—Народна Самооборона" Юрій Луценко, 42 роки, позавчора відвідав Львів. Там він розповів про плани ухвалення нових законів, що посилять контроль за правоохоронними органами. Після виборів Луценко також хоче внести зміни до Конституції.

— Раду треба обирати на три роки. Більше перевиборів — більша відповідальність політиків перед виборцями, — пояснює він свою ідею. — А голосувати слід дозволити з шістнадцяти років. Я бачив студентів — це вже нормальні європейці.

У Львові саме пікетують обласне управління міліції. Протестують проти повернення у крісло його керівника Олега Сала. Луценко обіцяє приєднатися до протесту.

— Це виклик українцям, які постраждали під час політичного терору часів Кучми, — говорить лідер НУ-НС. — Мені відомо, що кадровий департамент Міністерства внутрішніх справ підготував документи про це призначення. Тому я вітаю ініціативу львів"ян перешкодити поверненню пана Сала через продажні суди. Хто захоче мати керівника, готового будь-якої миті тікати, бо має куди та за що?

Зараз ви читаєте новину «Луценко пропонує скоротити депутатство до трьох років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5767
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути
Погода